Skoči na vsebino

Daytona 24h 2018


Recommended Posts

pred 2 minutama, Mitja M. je napisal:

A ni neka finta, če si PRO TP, da lahko to štimaš!?

Itak pa ni panike, ga izbereš sam (na TP) na tvojem profilu in je rešeno.

 

Praviš, da lahko practiciramo vsak v svojem avtu in za isti SLORacing Racing Team? Ziher to?

Pha, je možno da moraš bit PRO TP... glede na to da si admin lahko ti probaš če lahko dodaš skin za obleko.

Ja, ker če gremo vsi z sloracing team na practice ne more vozit več kot eden na enkrat :D

 

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 229
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kot večina najbrž že ve se bo čez slaba 2 tedna v iRacing-u vozila endurance dirka 24h Daytone. Žal tranzicije dneva in noči do takrat še ne bo, tako da se bo celih 24h vozilo v nočni izvedenki proge.

Odlično 12. mesto  Zelo dobra dirka. Pridobil sem mnogo izkušenj. Sploh na šikani   Hvala @mancSLO, @edgeslo in @Mitja M. za zelo dobro odpeljano dirko  Kar se pa tiče Ferraija GTE pa lahko rečem

Posted Images

pred 2 minutama, Mitja M. je napisal:

Verjetno je najboljše, da nas kar dodaš v iRacingu....pol pa ti že pokaže kje je kdo!

Sam ne boš me kaj od tega, ker smo prehitri paaaaaa nas niti replay ne ujame :DD

Hehe , v resnici nas kamerman res išče... ko on že kamero pospravi in leži doma na kavču ....se mi prvič pripeljemo mimo :D

Drugače pa ja, tako kot je napisal Mitja, dodaj nas na iR pa boš videl kje smo in uletiš. 

 

Link to post
Deli na drugih straneh
pred 28 minutami, davudus je napisal:

Kdaj pa boste na vozili practice, da vas vidm kako ste hitri :) Ker jest sm bolj počasen, mi še ne gre tolk dober :)

 

Eh, če si na 1:40, ne rabiš veliko :DD, če pa si na 1:45, pa po 2-3 stinte na dan, pa se v četrtek slišimo.

Link to post
Deli na drugih straneh

Dajte tisti ki trenirate solo napisat še kakšno je bilo vreme ko ste vozili. Namreč med 18 stopinj in 26 stopinje je razlike več kot sekundo na krog.

Drugače pa jaz se pri 26 stopinjah vrtim v 1.42 (race pace), kvalifikacije pa sploh še probal nisem :D 

PS :

Še eno zadevo sem se spomnil iz preteklih endurance dirk... in sicer chat.. Kot smo se že pogovarjali naj bi nekdo če se le da bil spotter tistemu ki vozi vem pa da bomo/boste uletaval pogledat kako se trenutni voznik drži in če bo še kdo online malo chat-al :)

Zato predlagam sledeče , discord kanal uporabljamo za komunikacijo med voznikom in spotterjem, iracing voice pa za chit  chat. Na ir bomo naredil private kanal in tam se lahko menimo gluposti, voznik pa v tem kanalu ni prisoten ali pa si ga da na mute. Torej zmapirane bi imeli 2 tipke za voice in sicer eno za iRacing in eno za Discord, ker ne več če lahko narediš kaj podobnega v Discordu da bi lahko dva kanala uporabljal istočasno a izbiral kje se te sliši...razumete ?

Kakšna boljša ideja ?

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Še eno zadevo sem se spomnil iz preteklih endurance dirk... in sicer chat.. Kot smo se že pogovarjali, naj bi nekdo če se le da bil spotter tistemu, ki vozi.Vem pa da bomo/boste uletaval pogledat kako se trenutni voznik drži in če bo še kdo online malo chat-al :)

Zato predlagam sledeče , discord kanal uporabljamo za komunikacijo med voznikom in spotterjem, iracing voice pa za chit  chat. Na ir bomo naredil private kanal in tam se lahko menimo gluposti, voznik pa v tem kanalu ni prisoten ali pa si ga da na mute. Torej zmapirane bi imeli 2 tipke za voice in sicer eno za iRacing in eno za Discord.Ne vem če lahko narediš kaj podobnega v Discordu da bi dva kanala uporabljal istočasno a izbiral kje se te sliši...razumete ?

Kakšna boljša ideja ?

Link to post
Deli na drugih straneh

Jaz sem mislil, da bi bil Discord za chit chat (Tomažev stream...), ingame team chat pa za spotterja (oni, ki je na vrsti za dirko). Jaz ko bom vozil bom po tej varijanti Discord disablal.

Link to post
Deli na drugih straneh

U bistvu je bolje kontra ker je kvaliteta zvoka v Discord precej boljša.. Zdaj če kakšno neumnost preslišiš na chit chat ni panike, če pa te nekdo opozarja da je v naslednjem ovinku "štala" in tega ko voziš ne slišiš dobro pa je lahko takoj sranje.

Prav tako kot se da disable Discorda se da baje tudi naredit za iR.. lahko pa danes sprobamo... 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...