Skoči na vsebino

Sezona 2 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav, Jaz sem fural včeraj ja. Na server sem prišel čist na easy ker imate na strani vse objavljeno on pa je rekel da ga nebo tako da sem malo probal. Sicer pa nwm zakaj se vam tako gre za t

VN Bahraina 2011

eh fantje , mal preveč k srcu ste vse skup vzel in grajal moj post vidim da je edn celo prpopu zraven -1, je pa tako da še vedno stojim za svojim mnenjem. Ja te damperje so vsi kopiral , normalno d

Posted Images

ja res je, mislu sm pač da bi imolo in indy datumsko samo zamenjali da bi blo več časa za pripravo na oval, da bi se odpeljalo še nekaj trening dirk pred samo dirko, pa da se navadmo na restarte pa vožjo en ob drugem ipd, ker dirkanje na ovalu je nekaj povsem drugega sploh pa na indyju ki je posebn oval

zaj to da bojo mašine pokale ni glih res, saj se lohk tut u 7. prestavi pelješ za SCjem če želiš, seveda je bolje tam v 3. ali 4. sploh pa na restartu da je več obratov, pa tut boost se lohk da na 1, če pa po vsem tem eskplodira pol je pa z modom nekaj narobe :lol:

zaj če bo SC (kar upam da bo), potem predlagam tut da se hitrost SCja nastavi na enako kot je hitrost v boskih (v resnici je mislim da 80mph kar je skoraj 130kph) in se za SCjem lepo voziš z limiterjem pa gas do konca, ker včasih pride do problemov ko nekateri niso pozorni al pa neznajo enakomerno držat gasa pa lohk pride tut do nesreče! blo bi zlo primerno to nastavt ker nismo navajeno vozt za SCjem tak pa nebi bilo problemov s tem 8)

Link to post

A je že kdo kakšen čas naredil v a1?

Jaz sem naredil 10 krogov in je bilo 1.11.4 pa vem da še gre hitreje. Kaj pa vaši časi da vidimo kje smo da ne bo potem jokanja [owje]

Link to post

Zakaj pa sredo? Saj server je skoz postavljen! Samo ne vem kje so sedaj tisti,ki so kurblali za več dirk?

Pričakoval bi da bodo malo več trenirali,če jim je tolk do dirkanja! Ali pa jih je že minilo! [Jel2]

Link to post

hehe ja škoda, če je to res. V sredo je kao nek uradni trening in potem dirka... da se nas bo čim več nabralo. Vem ja, da je server skos prižgan. Jaz sem vsak dan gor, samo včasih ne zvečer pa še zdaj me malo zdravlje jeble tako, da zvečer se mi potem že ne da več.

Jebemti... jaz imam velik problem! Zdaj se navajam s kamero v kokpitu in vidim, da to ni nek bav bav, ubistvu, ko se navadiš je super! No problem je pa v tem, da nimam ogledal, ko vozim v kokpitu?! Pa ne vem kako nastaviti oziroma nekaj sem že probaval v ToroRoso_cockpitinfo samo ne vem pravih koordinat. Sem pa probaval tudi velika števaila vpisati a se ni nič spremenilo... ne vem kaj naj zdaj. Če mi lahko kdo pomaga...

hvala

Link to post

Najprej idi v nastavitve pod kontrole in tam si lahko nastaviš tipke za pomikanje sedeža naprej,nazaj,gor,dol.

Če ti bo to kaj pomagalo! Drugače so pa ogledala problem ja,če voziš z pogledom iz dirkalnika.

Vsa ogledala,ki so montirana na stranice so problematična in čudi mem,da tega ne porihtajo ali pa,da bi vsaj lahko vklopil ogledala,ki so takrat,če voziš z pogledom nad glavo dirkača.

Link to post

V svojem imepriimek.plr configu nastavi tako.

Rearview="1" // 0=Off, 1=Center and Side, 2=Center only, 3=Side only (virtual mirrors only, in-car mirrors are on/off).

Virtual Rearview In Cockpit="1"

Če imaš slučajno Windows 7 ne boš tega configa najdu pod program files ampak pod C:/Users/imeprofila/AppData/Local/VirtualStore/Program Files (x86)/rFactor/UserData/Ime Priimek/ImePriimek.plr.

Pa mislim, da moraš imeti skrite datoteke odkrite, da lahko to teh map dostopaš nisem pa popolnoma prepričan.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...