Skoči na vsebino

P: G29


Recommended Posts

Pomoje da bom šel kar na CSL Elite, ker koliko berem po spletu je T300 hudo nezanesljiva zadeva... po drugi strani pa je tudi Fanatec imel precej težav v preteklosti koliko sem seznanjen. Nevem... mogoče bi še "dober stari" T500 bil najboljša opcija... :dodgy:

Ali pa "potrpeti" še malo z G29, čeprav ko enkrat probaš "jermenarja"... 

Link to post

Ej pejdi probat DD in pozabis na vse drugo. :DD 

Ce nimas sile raje pocaki da Fanatec pokaze DD na Simracing expo setembra. Lahko se zgodi da bo ugodna cena za DD.

Uredil - Ramok
Link to post

Ugodna vsaj 700 batov, pa 200 batov za stoplalke, ne bo glih ugodno sem skor 101%

 

Ne vem kje berete da t 300 ni ok okvare itd, do danes pa sem jih prodal kr za en povn kangu, niti ene garacije, ....net je vsemogočen...

Link to post
Pred eno uro, Ramok je napisal:

Ej pejdi probat DD in pozabis na vse drugo. :DD 

Ce nimas sile raje pocaki da Fanatec pokaze DD na Simracing expo setembra. Lahko se zgodi da bo ugodna cena za DD.

To verjamem, ampak za trenutne DD zadeve na žalost (ali na srečo) nimam prostora, razen če bo Fanatecova DD rešitev kaj bolj kompaktna, v stilu njihove CSW baze, potem pa zna biti nevarno, ampak ne vem če DD tehnologija sploh omogoča to? :)

Pa čisto iskreno, za to kaj se jaz tu pa tam v AC malo z GT3 RS po Nordschleife zaganjam, je že G29 overkill zame... ampak kaj ko sem sprobal T300 pa je filing tako boljši... 

Link to post
Pred eno uro, play je napisal:

Ne vem kje berete da t 300 ni ok okvare itd, do danes pa sem jih prodal kr za en povn kangu, niti ene garacije, ....net je vsemogočen...

Na vsakem forumu s tovrstno tematiko, razen tukaj, ampak tukaj se mi tako zdi, da je bolj popularen T500...

na GTPlanet, RaceDepartment, isrtv... je cel kup "horror" zgodb o T300, sodeč po anketi na RaceDeparment je število ljudi s problemi celo višje od 50%. 

https://www.gtplanet.net/forum/threads/poll-thrustmaster-t300rs-gte-reliability-poll.329969/

Itak da mi je jasno, da splet še precej potencira takšne zadeve, ker tisti ko nimajo problemov se ponavadi v takšnih temah tako masovno ravno ne oglašajo, ampak vseeno... postov o TX/T300 težavah je še vedno precej precej več, kot recimo postov o problemih z G2x, T500 itd... 

Uredil - Matejko
Link to post
Pred 4 urami , Matejko je napisal:

Na vsakem forumu s tovrstno tematiko, razen tukaj, ampak tukaj se mi tako zdi, da je bolj popularen T500...

na GTPlanet, RaceDepartment, isrtv... je cel kup "horror" zgodb o T300, sodeč po anketi na RaceDeparment je število ljudi s problemi celo višje od 50%. 

https://www.gtplanet.net/forum/threads/poll-thrustmaster-t300rs-gte-reliability-poll.329969/

Itak da mi je jasno, da splet še precej potencira takšne zadeve, ker tisti ko nimajo problemov se ponavadi v takšnih temah tako masovno ravno ne oglašajo, ampak vseeno... postov o TX/T300 težavah je še vedno precej precej več, kot recimo postov o problemih z G2x, T500 itd... 

Ja na tem forumu boš  zasledil,da je Fanatec za en kur....... in Thrustmaster pravi master volanov. Vsak ima svoje izkušnje. Mah

@Matejko ti veš kaj potrebuješ.

Link to post

Meni noben forum ne pomnie nič, kar preberem zame ni vredno, relano pa vem koliko imam garancij z F ali THjem, ali t 300 ali t 500, in enako lahk rečem za konzole, če prodam ne vem 50 volanov nobene okvare ali 100 volanov mogoč 1x okvara, hitr vemo da so okvare recimo mogoče 1% za t 300 ali t 500 ali celo t 150.

Fanatec zadnjih 4leta nimam kaj govorit, ko pa sem jih prodajal cca 3leta pa je bilo okvar vrjeti ali ne od 50 do 70%, pa ne grajam F, ampak povem realno.

Link to post

Še en mini keč je, treba se zavedat da je t300 prodanih vsaj 70% več kot t 500 zato tudi več okvar in podobnega.

F pa kokr je butična prodaja, se pravi minimalna, ima za moje pojme kr veliko garancij, povdarjam, lahk da so se v zadnjih 2,3 letih zelo popravili, ampka spet kot pravite forumi ne kažejo tako, naročil prijatelj za 900eur robe, dobil vse bolj kot ne razpakirano in nato kr nekaj koplikacij, za moje pojme za tak denar si neb smel tega privoščit!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...