Skoči na vsebino

K: G2x/T150...


Recommended Posts

Išče se nek volan v rangu cca. 150 eur., v kolikor ima kdo za ponudit kaj kar še ni tukaj v oglasih ali na bolhi. Nekaj v stilu G27, 29, 920, T150 in podobno... 

lp Matej 

 

Uredil - Matejko
Link to post

fanatec gt2 lahk dam skor novga za 69eur, rabiš še stoplake za 20,30eur in imaš kr top volan

 

t 150 dobim zdej nove kos 159e

mogoče en g27 kot nov za 2 dni na voljo cca 140 do 150e, enako en g25 baje kot nov okoli 120e

 

če se nuca, zs ...ali info@playgame.si

Link to post

Drgač pa tole top top stanje novo ubistvu se zelo zelo splača

 

pa naj omenim da g.Bonča nas z enakim volanom vse scat pelje...dobesedno vse na tem forumu, tko da rabiš le 69e in si zmagovalec, mal heca more bit....pa 20let vaje+

 

 

Link to post

Hmm interesanten, s kakšnim popustom bi me še morda zanimal, drugače bi skoraj raje kaj z več stopninjami. Morda kak DF GT če se komu kje valja. Kdaj boš pa imel T150 na "lagerju"?

Link to post

Če rabiš 900 stopinj , pride prav, le za kakšne track simulatroje, večina nas vozi Asseto, IR,se mi zdi da do max 180 do max  320, al se motim??

 

DF GT 1kos dobim kot nov okoli 80eur, MOMO prodan, na voljo še en T 500 trenutno in FANATEC GT2 kot nov lahk dam za 49e

 

 

Link to post

Suport že, ampka voziš ir in druge na 900stopinj, zakaj pa? Mal se spomnim na wtcc nikol nismo igral na 900 al se motim??

 

Dobim dons ju3 kot nov t 150 cena bo 169e kos, kot nov..

Link to post

@play, glede wtcc maš prav. Je bil pa to zadnji špil, ki se ni vozil na 900 stopinj tako, da se motiš glede AC in IR. Zakaj pa je tako, pa najboljš da sam stestiraš...

Link to post

Moti me sm to, ker ga igram na ps4 ass, pa ne vem ne ornem volana več kot na pol mal več, pa je vse kot je blo, zakaj bi zdej vi rabil iR in ASS obračat volan skor za 3 obrate,aajde 2, zakaj pa? a ni dost recimo v levo do 120, desno enako, cca oboje 240 do 280....,, za nek dirklani avto, ne serijski, sej 900 ne nucaš al nucaš?

Dejte me mal rasvetlit, da ne bom k tele hodu po svet..

Link to post

Pač, volan imaš nastavljen na 900, kolk pa dejansko zavrtiš v špilu je pa tut od avta, ki ga voziš mal odvisno. Dirkalni imajo ponavadi bolj direkten volan tako, da res ne raboš motat kot v navadnem avtu. Ti sam nastavi v driverju od volana in v špilu na 900, pa bo!

Link to post

Sm zakaj bi jih dal na 900, če je čist ok do 300, pa se avto na 300 ali 900 oz volan vse enako obrača oz obrača tako kolikor ga rabiš, to me sm moti, ne rečem za stock avto, ampak nek dirkalnik GT serije ne obrneš niti levo desno 90, mogoče do 40 leva ali denasna?

Link to post

Še v pravi F1 obrnejo volan 400-500° v kakšnih situacijah.  Izrednih sicer...

V GT pri normalni vožnji se peljejo ovinki z volanom obrnjenim za 180° v eno smer, naprimer prvi in zadnji ovinek v SPA

Uredil - PEK
Link to post
pred 11 minutami, play je napisal:

...pa se avto na 300 ali 900 oz volan vse enako obrača...

To pa ne bo držalo! Enostavno, občutek pri vožni ni enak, pa tut tok natančen ne moreš bit

Link to post
pred 48 minutami, PEK je napisal:

Še v pravi F1 obrnejo volan 400-500° v kakšnih situacijah.  Izrednih sicer...

V GT pri normalni vožnji se peljejo ovinki z volanom obrnjenim za 180° v eno smer, naprimer prvi in zadnji ovinek v SPA

Še kakšen ovinek se najde. Pa včasih je treba tudi kakšen slide ujet in  120° ne zadostuje. Vsaj meni ne. In 95% ostalih simracerjev.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...