Skoči na vsebino

5. Circuit Gilles Villeneuve 23.4.2017


PEK

Recommended Posts

Aj papi!!

Q: Prišel z novim setupom, ki se je čudežno pojavil :D  Odpeljal soliden krog, dobro da je bila tale proga, ki jo še iz časov Grand prixa poznam.

R1: Lep štart, spredaj se zabremza Gašper, pridem na P3, gledam dvoboj spredaj, med Glavačem in Vajtosom.. Proti koncu slednji obupa, nato naredi en lep slide še Glavač in povoham prvo mesto. No zadnje dva kroga se nekaj matram, samo več kot P2 ni šlo :D 

R2: Se mi je zdelo da dobro štartam, pa so eni samo leteli mimo. V prvi šikani že 3 wide, v drugi šikani 3 wide, pol je pa blo mal fliperja, padem nekam bolj zadaj. Ujamem Erika v prve, naredim napako, ujamem Erika v drugo, ga sledim, samo je hiter po ravnini kot blisk. Potem ga ujame druga šikana, se postavim ob bok, verjetno pri izhodu pride do dotika, ker vidim, da je šel v maloro....dobra fizika, ni kaj. Poskušam ujet Selčana, pa je predaleč. V zadnjem krogu še srečam Gašperja, ki nabira Marjetice, P5.

Super vikend :D 

Hvala za organizacijo, pa vsem za dobre dirke. Luštn je blo.

 

 

  • Upvote 2
Link to post

Sploh ni panike @PEK. Itak sem mel dve zelo dobri uvrstitvi glede na to da sem progo prvič peljal. Hvala za organizacijo pa bi blo še fajn kdaj te porše vozit :D Hvala vsem za dobre dirke

  • Upvote 1
Link to post

R1: spoznavanje narave in družbe :D po napakah drugih prilezel na p7.

R2: Miha in Tomaž sta bla prehitra, z Gašperjem sva pa imela cel kup opravkov :D P3 na koncu..

Super prvenstvo, hvala Janko za organizacijo in ostalim za udeležbo. Grem zdej olje v menjalniku zamenjat, šalthebl mam pa že spoliran :P

Link to post

Fantje, meni je bilo super. Janko, hvala za organizacijo, pomoc, nasvete. Verjetno sem koga kdaj butnil, pa koga oviral, ampak vsak zacetnik je tezak :) Hvala za druzbo! Se ze veselim naslednjih dirk.

  • Upvote 1
Link to post
  • PEK unfeatured this tema
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...