Skoči na vsebino

1. Hockenheimring 26.2.2017


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 41
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Če komu pomaga.. moj set za nocoj KLIK

Posted Images

Ma odlično je blo, boli te za reverse, nima veze, je blo skor enak :)  @Domc , sem pogledal replay. Se opravičujem za dotik v R2 L1. Zadaj je vse letelo proti meni, sem moral za trenutek spustit bremzo, pa so mi zablokirala sprednja kolesa. Pol sm te še hotu mal popravt, pa me je nekdo od zadaj mal porinil in sem te zgrešil :) Lepo sta me gnala v R1 z @mare87 Parkrat je mal manjkal, pa bi šel podium adijo [iz] Čestitke veleslalomistoma pred menoj.. čeprav sem vozil smuk, sta bla Alen in Janko prehitra. Čas je, da dobita vsak ene dve zavalene Avstralke v kabino :D Komaj čakam Melbourne.

p.s. dejmo spremenit format dirkanja v tri dirke. Q3 4min pa sam gasa :D

  • Upvote 1
Link to post

Zabavno in še enkrat zabavno :D 

Sicer sem v prvi dirki fasal Fujsev projektil v rit, tako da sem potem še pol ure skup limal zadnji spojler.

Druga dirka je bila bolj zabavna, ves čas se je Zupan nekje okoli vrtel, pa na koncu tudi ostal spredaj. Šele proti koncu sem ujel pravi ritem, ker sem vmes še ves čas vozil, kot bi bilo 94% oprijema :D  

 

Aja, eni si vseeno lahko naložite helikorso, ker prehitevate in zapirate na nemogočih mestih..

  • Upvote 1
Link to post

Meni je blo pa fino, ko smo se vsak s svojimi borili :D.

V R2 neki reverse ali kaj, kar naenkrat P7, samo kaj, ko sem se zavrtel, ko me je Domen ganjal. Mislim, da bo tudi chief crew letel dol iz kompa. Bo ostal samo gumb za pogled levo, desno, nazaj. In načelo stay in line.. 

So pa dotiki prepogosti. Vsak takoj na vse ali nič. Še perfektno[Jel2] simuliran AC trk in kaos je tu.

Uredil - mancSLO
  • Upvote 1
Link to post
Pred 7 urami , mancSLO je napisal:

So pa dotiki prepogosti. Vsak takoj na vse ali nič. Še perfektno[Jel2] simuliran AC trk in kaos je tu.

Res je. Eni bi še vedno radi v prvem krogu dirko zmagal.

Drugač je blo pa fajn...Sicer sem se v R1 bolj boril z avtom kot pa z ostalimi na progi in posledično tut ene 2 spina, v R2 je blo pa že velik boljš. Pa zanimivo je blo vidt sinhroni spin Mateja in Erika direkt pred mano. No...verjetno zanju ni blo tok fajn...

  • Upvote 1
Link to post

Komaj ujamem začetek Q. Mislil sem, da smo še v P, ko je odštevalo še nekih 8min :lol: Jaz pa veselo razglabljam na team radiu ... ko sem dojel, da so že Q, se mi v glavi takoj prikaže slika Gašperja [opa]

R1 Niti ni bilo tako slabo, malo zamudil štart, izgubim par mest, potem pa veselo v dir za Pavškom, dokler mi je ni zagodel intronet. @Rokovnjac se opravičujem za samomorilski napad, ampak je žal lag prevzel krmilo.

R2 Preveč napak, ampak na srečo nisem edini :) Okrog mene so bile fer borbe, tako da super. Na koncu smo se lepo preganjali z Alešem in Domnom.
Tudi jaz se ne pritožujem glede reverse grida ... sploh glede na to, da R1 niti nisem zaključil [iz]

Se vidimo down under ;)

Uredil - bofu
Link to post

Božo, js sm se glih za volan usedu, ko si se oglasu.. ni blo panike ;)

Ste ga pa med R1 kr mal biksal z debatami o diskvalifikacijah, črnih zastavah, prehitrih štartih in še čem, kar ne spada pod nujno. Te stvari lahko dorečete kasneje. Tud na koncu dirk je treba počakat, da vsi odvozijo.

Pa za PLP smo se zmenil, da se ga izklopi v settingih :)

  • Upvote 2
Link to post
Pred 12 urami , Domc je napisal:

Jest bi race 2 kr na končem race 1 gripu oz. 100% štartal. Da? Ne?

Bom probal na Melbourne tako postavit. R2 sigurno ne bo pod 98%. R1 se bo končala 98 ali pa 99. Hockenheim smo imeli mal manj gripa naštimano, ker se mi je zdela proga zelo grippy. :) 

Link to post
  • PEK unfeatured this tema
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...