Skoči na vsebino

2. test - Tor Poznań - 23.10.2016


Recommended Posts

Full dobra dirka ! Te ta dolge so zakon .  Večino časa za Božom , ko je malce prej šel na postanek sem si rekel pritisni  pa v 3h krogih pridobim glih tolko da pridem ven pred njim  . Pa se ni izšlo , z  svežimi gumami mi je pobegnil jaz pa sem imel probleme moje ogret . Proti koncu sem ga ujel pa je vseeno malce zmanjkalo . Res sem vesel da končno ena dirka brez večje napake . 

Edina pripomba ki bi jo imel je na vremenu . To turobno sivo vreme ki nam ga je server namenil je izredno težko za oči . Morda samo predlog da bi na endurance dirkah imeli malce bolj sončno . Da se preboriš skozi 50 krogov sivine zahteva veliko od oči po nepotrebnem .

Link to post

Težka dirka, še nikol nisem toliko časa sedel vkup za volanom :) Štart je bil bolj u izi, ker je bilo potrebno predvsem cel priti skozi prvih nekaj zavojev, kar na hard gumi ni najlažje. Ferrija sta se fino mimo odpeljala in nato delala kozolce eden mimo drugega. Ob napaki Ocvirka, sem prišel na P2, nato pa je v 8 krogu kapituliral še Marko. Škoda, obetal se je lep boj. Potem sem se bolj kot ne koncentriral, da vozim čim bolj čiste kroge, opravim z boksi in brez zapletov pridem do konca. Uspelo je, jupiiii P1 [champ].

 

Podpiram pa Goranov predlog, da bi bilo vreme fix v teh dirkah. Če bi bilo vsaj dinamično še ne rečem.

Link to post

Težka, računal da bi mogoče šlo z 220L goriva, blo potrebno dolit še 30L v 45. krogu :(, seveda zmes še po ravnini telovadil z PitConfig :)), drugače super dirka razen spina, enkrat rešil, drugič na žalost ne, dobre borbe z Erikom. 

Link to post

S kvalifikacijsko hitrostjo nisem bil preveč zadovoljen. Zaključil na P5.

Na dirki sem vozil medium gume in skoraj poln tank. Nekako sem se držal P5, potem pa po napakah drugih prišel na P3. Tam sva imela hude boje s Kurentom vse do konca dirke. Toliko prehitevanj z istim voznikom na eni dirki pomoje še nikoli nisem imel. Ponavadi je eden toliko hitrejši in se potem odpelje naprej. Sedaj pa je bil Aleš malenkost hitrejši a je bil zadaj. Dobro sem branil pozicijo, vendar včasih ni šli in je prišel naprej. Kmalu za tem pa je naredil kakšno napako in uspelo mi je priti vštric in pridobiti pozicijo nazaj. Tako se je ponavljalo 40 krogov. Noro!

Glede na opravljene teste sem mnenja, da imata 488 in 650S absolutno premoč glede hitrosti. Ferrarija malo matra poraba, vendar je dolžina dirk vseeno tako dolga, da tistih nekaj sekund v boksih lahko polovi nazaj na pisti. 650S pa še te pomanjkljivosti nima. Tudi FFB je popolnoma drugačen na teh treh avtih. AMG je tak, kot da bi vozil na kakšnem starem volanu iz pralnega praška... Meh.

Link to post

To je bla pa ena boljših dirk v zadnjem času. Matjaž, kapo dol (bi reku Katanc) za tako vožnjo. [ok] Če bojo take borbe v prvenstvu...komaj čakam!

Uredil - Ale
Link to post
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...