Skoči na vsebino

Jesensko Dirt Rally fun prvenstvo


n1vekk

Recommended Posts

ja termini se lahko spreminjajo, lahko tudi damo od pondelka do petka pa pustimo vikend prost. trenutno nism planiral nobenega prvenstva ker nimam casa/moznosti igrat, lahko pa naredim nekaj ce imate voljo vozit. @middlemanSI to prvenstvo je zau koncano, bo pa mogoce novo kmalu. spremljaj forum da bos na tekocem :)

Link to post
  • Odgovori 67
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zadnji teden v septembru se bo začelo fun prvenstvo. Kratki rally-ji, počasni avti in servis po vsaki drugi hitrostni preizkušnji. Za prijavo na prvenstvo spodaj napišite svoj Dirt Rally nic

@nivek_m: hvala za tole! Sem prisel domov in bil tako besen (zacela mi je drseti na avtu sklopka) da sem tale rally zvozil na dusek! Sicer optimisticnost se ni ravno obrestovala, je bil pa neznan

Hvala vsem za čestitke. Grčija in Finska sta zakon.  No tiste ki vas zanima zakaj sem 6 dirko v Grčiji ostal na petem stagu - uniču sm tretjo brzino tko da sm mogu it h prjatlu po rezervn menjalnik, d

Posted Images

nivek_m, kar se mene tiče bi bil to kar fajn termin. Sem pa imel v mislih takrat, ko se bo kakšno prvenstvo organiziralo. Ni treba zdej zame prvenstva delat. ;)  Če je pa dovolj interesentov, sem pa prec zraven. 

Uredil - Ale
Link to post

no sej s hmali je blo misljeno cez kasn mesec ali dva. 

@Arne Dopudja meni se mi zdi tak format primeren za glavno prvenstvo, za te fun zadeve pa se mi je zdelo brez potrebe da se raztegne tako na dolgo ker so rallyji kratki in je narjeno samo da se usedes in peljes :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...