Skoči na vsebino

Prijavljeni vozniki, ekipe, skinpack


Recommended Posts

Jaz sem poslal tri maile. Vsak skin posebej. Pa kar na počes ne govort, da je bilo pri vseh kaj za popravljat. Če že, bi me prek zs takrat obvestil in bi jaz popravil, da nebi bilo treba tebi se matrat. Zato sem poslal že 26.10.16.

Link to post
  • Odgovori 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo da končno pokažem izgled ATS ekipe  Pridno delal cel teden   

>FANFARE!!!< Dizel Race Team se predstavlja, s svojim Mkvarnom. Govorili smo z dirkaško trojko in izvedeli marsikatero pikantno podrobnost.... Najprej smo stopili v kontakt s priznanim

Ker se letos Random Racing Team vrača v identični zasedbi kot lani, le na kratko o novitetah. Imamo novo himno, zaradi katere se Prešernov Franc v grobu suče. Sori Frane... Perijeva Katka gre lepš v

Posted Images

Mah jaz sem itak tako kmalu prijave in skin poslal, da sem BOP al kaj riskiral [iz], ko se je še uodate čakalo.  Največ kakšna vejica v UI ali pa ime mape.. 

Škoda, da nismo skinov že na zadnji testni sprobali...

Pozdrav tudi 18 udeležencu.[ok]

Link to post

Se opravičujemo za popravek našega skina, vendar smo po slabem nastopu v Mugello bili primorani odpustiti celotno ekipo in prekiniti sponzorstvo s skupnostjo "Stopimo iz mavrične omare" in se s tem vrniti k osnovam. Če se komu ne da pa tudi prav, je pa zagotovo lažji na pogled.

EluirRacing DOWNLOAD

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...