Skoči na vsebino

GT3 @ Imola || 12.6.2016


markop

Recommended Posts

Potek

12.6.2016 - NEDELJA

  • 20:30 - Trening (40 min)
  • 21:10 - Kvalifikacije (20 min)
  • 21:30 - Dirka (60 min)

Server: slo-racing.com FUN
Geslo: sloracingir

Nastavitve strežnika:
Dinamična podlaga. Stanje podlage se prenaša iz sessiona v session. Vreme dinamično, kot bo realno vreme v Imoli (bom pogledal 1 uro prej vreme). Gorivo bo omejeno na 40% in bo torej potreben pit-stop ali dva. 1x fast repair, 20 incidentov. Leteči štart.

Dirkalnik:

  • GT3

Kaj potrebujete

  1. Simulacijo iRacing in enega izmed plačljivih GT3 dirkalnikov ter seveda dirkališče Imola
Link to post
  • Odgovori 45
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Potek 12.6.2016 - NEDELJA 20:30 - Trening (40 min) 21:10 - Kvalifikacije (20 min) 21:30 - Dirka (60 min) Server: slo-racing.com FUN Geslo: sloracingir Nastavitve s

To poznam, ja. Najraje imam, da mi sete dela kdo, ki pozna mojo vožnjo (kar pa ni lahko ). Za to so ekipe... No, še enkrat hvala Markotu za server. Danes je šlo do 59 minute, po tem pa:

Marjan brez panike...nisem komentiral tvoje vožnje...to se lahko vsakemu zgodi. Marko, po nekaterih tvojih postih (pa ne me zdej vprašat katerih, ker jih tut slučajno ne bom iskal) sem predvideva

Uff, sem pomešal ja. V Project cars je GT3, v Assetti pa je GT2. Ampak sprašujem za iracing.

Na tejle strani je razvidno, da Corvette GT3 obstaja. In za iracing mi je čudno, da ga ni. Ko je vse bolj USA. Jaz bi drugače itak tegale fural, če bi bil kje. pa ga od GTR2 (simbin) ni...

imsa-daytona-24-2016-93-riley-motorsport

Uredil - mancSLO
obstaja
Link to post

Ne vem zakaj ni drugih GT3 avtov v IR. Lahko samo sklepam:

a) Licenčni problemi povezani z $$$

b) IR se boji na serverju imeti več kot 5 različnih avtov. Mislim, da bodo v S3 poskusili z 6.

Btw. Danes ob 18h štarta open practice server "SLO-RACING Imola GT3". Prostora je za 37 voznikov. Server bo aktiven 4 ure. Verjamem, da bo kdo kakšen set tam spustil.

Se vidimo !

Link to post

@MarkoP zahvala za server tudi z moje strani. Kar se dirkališča tiče je zelo lepo narejeno in seveda tudi dobro optimizirano.

@mancSLO ja, postavljal si kar dobre čase. Je pa jeba,ko pridejo nezemljani in postavljajo neverjetne čase. To dirkališče je tehnično zelo zahtevno in je potreben zelo dober setup. Navaditi se moram na tiste barikade v ovinkih oziroma šikanah,ki si jih prej lahko lepo povozil,ti te sedaj uničijo vzmetenje.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...