Skoči na vsebino

ST: 1. - Brands Hatch Indy, 8.5. 2016


Recommended Posts

  • Odgovori 44
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hvala vsem za udeležbo! To je bilo superca, res da je proga mal težka in smo se razpotegnl, sam borbe pa loveljenje je blo pa skos. Sm mislu da se mondeotov ne sliš, sam ubistvu sam jst nism meu fa

Neuradni rezultati (Breliha je sram očitno, ker je brez imena :D) Zanimivo je bilo, mokre quali, potem pa 2 suhi dirki. Na prvi sem si vzel preveč časa v ozadju, zaključil tik za zmagovalcem. V R

Kdaj bo server online za malo probe novega dirkalnika?

ja fak.. zalaufam špil, pa mi frizne komp. Probam še enkrat, frizne samo špil --> delete local files. Reinstall!! Še dobr, da mam optiko, pa da sm zdele sproblal in ne ob 17h ;) Že vleče :D

edit: Arne, a moram vseen naložit mod, al je content k ga rabim zdej v osnovnem špilu?

Uredil - 57X
Link to post

pa kva je zdej to, jao.. a bom oddirkal ta tedn eno dirko al kaj? Zdej se pa sploh nč ne zgodi, ko zaženem Race07..?? Race_steam.exe vidm v task managerju, zgodi se pa nč. Sm resetiru komp in zagnal še enkrat, šou na čik, ništa. Ctrl ALt Del, End process.. Pa tadolg vikend sm mel.. :roll:

Link to post

Hvala vsem za udeležbo! To je bilo superca, res da je proga mal težka in smo se razpotegnl, sam borbe pa loveljenje je blo pa skos.

Sm mislu da se mondeotov ne sliš, sam ubistvu sam jst nism meu fajlov. :D

 

Prijave meni na PM v 48h max.

Also, lep shot. Jih imam še nekaj. :D

gUg6WD6.jpg

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

Neuradni rezultati (Breliha je sram očitno, ker je brez imena :D)

Zanimivo je bilo, mokre quali, potem pa 2 suhi dirki. Na prvi sem si vzel preveč časa v ozadju, zaključil tik za zmagovalcem. V R2 pa je šlo lažje in sem si lahko vzel nekaj krogov, da sem poštimal Arneta :P

Naslednjič z balastom bo že bolj zanimivo...

Link to post

Js sem s setupom neki prčkal in sem naprčkal da ni blo nič prav.

R1: P4 kar je dokaj dobro glede na moje veščine pri setupu

R2: P6 oziroma sem se vozil zadnji več kot polovico :)

Se vidimo v Doningtonu

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...