Skoči na vsebino

5. ADAC Rallye Deutschland (6.4. - 13.4.)


Recommended Posts

Pred 2 urama , Arne Dopudja je napisal:

Haha. Tako je. Rovtarja se lahko predčasno upokojita. :D

Sva mela včeraj s FiZikom debato, da bo treba kakšno sezono pavzirat, ker postaja nezanimivo, ker so WRC avti preveč lahko vodljivi. Razen, če ne bo morda naslednja sezona na vrsti kakšna B grupa, In zdaj so še gume ojačali, tako da ne pokajo več in lahko na Finskem z vso hitrostjo letiš direktno v drugi breg, pa ne gre guma.

Ta novi reno 5 turbo se pa tudi pelje kot 4WD in ne kot RWD. Diferencial mu do konca zapreš in lahko s fzl gasom pelješ v ovinek.

Link to post
  • Odgovori 30
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Predzadnji reli sezone, ADAC Rallye Deutschland bo na nemških ravnicah in poligonih ponudil izjemne hitrosti in akcijske tehnične odseke. Urnik je zaradi varnosti in dovoljenj uporabe vojaških poligon

Vidim, da je Nivek s svojo micko že zvozil kompleten rally. In časi, ki jih je postavljal so naravnost odlični, tako da sem precej vesel, da vozim WRC. Še s tem bom verjetno imel problem biti hitrejši

Sm tud jst odpelju danc popoldan do konca... Tokrat razn na HP3, kjer sm zgubu kšne 5 sekund, brez kšnih omembe vrednih napak...cajti pa tud kokr tok solidni... Še en video z zadnjega brzinca:

Sm tud jst odpelju danc popoldan do konca...

Tokrat razn na HP3, kjer sm zgubu kšne 5 sekund, brez kšnih omembe vrednih napak...cajti pa tud kokr tok solidni... :)
Še en video z zadnjega brzinca: https://www.youtube.com/watch?v=BE1nq4Psr4A&feature=youtu.be

Penzija pravte al kej... :D mogoče se začasno mal upokojim za naslednjo sezono... :)

Drgač pa tud jst mislm, da glede na to da nas ne tekmuje neki ogromno, bi blo najbolš eno kategorijo met...
Kero je pa drugo vprašanje... WRC 2010 je ok (za tega je bla večina, zato omenjam) ampak za moje pojme preveč igračka za vozit, sploh pa v kombinaciji s tem poškodbenim modelom, k ubistvu skor ne morš odstopid zarad uničenga avta...lahk direkt v drevo prletiš pa greš naprej z malenkost uničenim hladilnikom...

Odlično bi blo, če bi se dalo s kšnim modom za bl realistične poškodbe špilat al pa kej...bi blo treba bit dost bl previdn marskje al pa v drevo in konc... :)

Nevem, sam moje mnenje... :)
 

 

Link to post

Jaz tudi dokoncal danes se preostalih 14 stagov. Niti ni bilo nekih drasticnih napak, so bili pa kot sem predvidel konstantno majhni spodrsljaji na bremzanjih ter ene trije izvozi iz proge na sreco brez penaltyja z gledalci, pa ena celna kjer sem kar konkretno Micko osvetlil na stevcu je tud padla ;)

Cestitke Mare in Nivek! Oba sta z R4 klaso pokazala kako se vozi in kako se jo nastela. Arne ga je tud dobr zgal ...WRC ste pa itaq klasa zase in ne bom sploh komentiral.

Je bila pa Nemcija meni dokaj predvidljiva, sploh ko si progo zapomnil, ker so se pol bolj kot ne ponavljale pa dost naprej se je cesto vidlo tako da mi vsaj kar se tice presenecenj z nepricakovanimi ovinki ni delala takih tezav kot recimo Finska. Vsaj neki :)

Nic se vidimo se na zadnji dirki v Walesu. Srecno kdor imase za odpeljat.

 

 

 

Link to post

Zaključil prvi dan,nič kaj preveč zadovoljen. :P  Že na prvi etapi sodček,na drugi nekaj manjših napak ampk ajde,SS3 recimo uredu,SS4 solidno a moglo bi bolje,SS5 do napake odlično tempo za čas tam nekje med brati recimo 5.52-5.53 ampak neeeeee po prvi dolgi ravnini v desni zavoj mal preveč po notranjem robu in zapeo krtino,ki me je obrnila ustavila,vrgla s proge in samo bogovom rally-ja se lahko zahvalim,da nisem požrl še penaltija. [Jaoo]  Kakorkoli že čas je šel v maloro in zaostanek se je še povečal. SS6 nočna solidno ni pa za prehvalt.Za danes je to to jutri je nov dan,danes so dovoljene sanje,za dežjem vedno posije sonce pa te scene

Uredil - Lojzze
Link to post

Ewo fertik,ma sm se zašvicu fulj! Drugi dan po zgledu prvega,enostavno preveč napak da bi se mogoče približal raketama pred seboj,kaj šele da bi ju ogrozil :P  Brez smrtnih žrtev med publiko tudi tokrat ni šlo,za kar sem bil obsojen na dodatnih 15 sekund pribitka.Nikakor ni zneslo,da bi vsaj 1 etapo odeljal brez neumnosti.In tu je seveda še ljubljeni mi Oberstein,z katerim sem imel probleme že prejšno sezono in po katerem je bilo treba v boj v letošnji sezoni  kar 5x (Arne nima domišlija :P ). Roka za Nivek-a in Mareta,Fizik je pa kot je že dolgo znano itak vesolc. v Wales-u pa spet PuniM! 

Uredil - Lojzze
Link to post

Jaz sem tut odstopil na predzadnjim HP. Sem pripeljal v hairpin, zategnu ročno, pol je pa nisem mogu odtegnit. Doma na ročki že, v špilu pa ne in sem lahko do 6. prestave prišel na mestu. :o Najprej mi je zgledal kot, da bi šla sklopka in sem lahko dal samo retire. Sam mi pa ni nič napisal, kot je Domnu...Itak sem imel pa že prej težave z volanom, ki je izgubljal center. Na vsake 4 HP se mi je zamaknil do 45 stopinj...pol pa voz, če lahko...

Link to post
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...