Skoči na vsebino

Nascar iRacing Series 2016 by mancSLO


mancSLO

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Odgovori 172
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ne vem, če bi doma povedal, za kaj bom en pivo sedajle stisnil.   20.000 krogov na ovalu 

Evo, mi smo pripravljeni. V nedeljo se prične. Dolga sezona nas čaka. 36 vikendov. Doma so mi pred sezono odobrili manjši posladek:   The Monster Energy NASCAR Cup S

Kot sem že omenil, gre Nascar iRacing Series vzporedno z rl. Nascar Sprint Cup Series. Tako je bila tudi tam včeraj Talladega (188 krogov). Žal je iz borbe za končnico sinoči izpadel moj favorit

Posted Images

Konec heca. 2017:

Series Details 

NASCAR iRacing Series (NIS) – Class A cars that run a series that mirrors the real world Monster Energy NASCAR Cup Series 
Open and Fixed Setup Series 

Fixed Series: 
• Wednesday 21:00 GMT (Wednesday 4:00pm est) 
• Friday 2:00 GMT (Thursday 9:00pm est) 
• Saturday 10:00 GMT (Saturday 5:00am est) 
• Saturday 17:00 GMT (Saturday 12:00pm est) 
• Monday 2:00 GMT (Sunday 9:00pm est) 

Open Series: 
• Thursday 2:00 GMT (Wednesday 9:00pm est) 
• Thursday 19:00 GMT (Thursday 2:00pm est) 
• Saturday 2:00 GMT (Friday 9:00pm est) 
• Sunday 15:00 GMT (Sunday 10:00am est) 

*Your local start time might change depending on daylight savings. 

These races will be approximately 50% of the full length real world races with the exception of four full-length races. 

Participation credits can be earned in these series by competing in 30 of the 36 race weeks 

Member eligibility: Oval license level C class and above are eligible. This will be an oval license class series even though several of the races will be held on road courses. 

Resets: No resets 

Server farms: US Servers only 

Qualifying: Single car, 2-lap attached qualifier. Posting a qualifying time is not required to enter the race. 

Lucky Dog rule: The iRacing Lucky Dog rule will be in effect 

Incident limits: 22 max incidents 

Number of races and drop weeks: 

Fixed & Open Setup series: 36 weeks 

Drop Weeks: 
Fixed & Open Setup series: 6 

Field size: 37 cars max 

Caution flags: Full course cautions on ovals and local yellows on road courses. 

Link to post
  • 3 weeks later...

Evo, mi smo pripravljeni. V nedeljo se prične. Dolga sezona nas čaka. 36 vikendov:P.

iracingsim64dx11-2017-02.jpg

iracingsim64dx11-2017-02.jpg

iracingsim64dx11-2017-02.jpg

Doma so mi pred sezono odobrili manjši posladek:D:

dsc0010.jpg

 

The Monster Energy NASCAR Cup Series se letos imenuje paradna Nascar serija. Prva dirka poteka tradicionalno v Daytoni[ok]. 200 krogov, dobre 3 ure in pol. Lani je v enem tesnejših finišev dirko dobil Denny Hamlin pred Martinom Truexom.

 

 

Uredil - mancSLO
Link to post

Mah vse OK. Okoli 400 prijavljenih na dirko. 36 v mojem splitu.

Premalo treninga in štartam okoli P20. Nekaj izkušenj pa je in po dveh urah v 120 krogu priključim na P5. Tu pa pride v veljavo nadmočni IR rating pa safty rating (me pravzaprav briga kako se reče) in model menja linijo, kot da me ni.

Totalen crash, 30 min repair in adijo. Pa če mislijo da bom prijavljal incident. Ne ne bom. Ker sem že in me je tip na naslednji dirki prav lepo pozdravil. Torej se ni zgodilo nič.

Link to post

Eh nisem srečko.

Danes v top 8 do 150 kroga. So bile rumene ko sem fuel zamenjal, in nas je bilo 8 v leed lap. Tu pa crash na ovalu pred mano (nekdo je na ovalu nekoga push). Frajer se je odpeljal naprej in bil v borbi za zmago, štirje smo pa 30 min repair fasal. Ja, narobe sem ocenil, kam ga bo zavrtelo. Morda 30% možnosti, da če bi full zaviral, pridem mimo.

Dosti Daytone sedaj. Kar je, je.... 

Ob 20h pa live prenos. Fiuff, Keselovski štarta P8, preseneča pa Danica P12.

Ampak red je red. Se bo Nascar snemal, jaz pa na porša.  

Link to post

Mah je pa ni. Poglej kak video, menda se "skoraj" vedno da izognit. Bi rekel da je faktor riskiranja ob incidentih vs faktor sreče pri teh dogotkih odločilen pri izidih situacij. 

Biti med osmimi po 150 krogu v lead lapu bi od mene terjalo, da max. zaviram in se skušam izogniti incidentu, ampak kaj, ko ostati v lead skupini preveč vabi...

 

Link to post

Jaz sem mislim da samo 3x probal Daytono. Vsakič so me zbil. I never returned :D

Je pa res, da oval pri meni ni bil popularen. Po vseh teh incidentih in rumenih krogih sem postal zaspan. Ni blo to zame. Maš potrpljenje :)

Uredil - Paps
Link to post

Uff, pa veš kako. Ko se bojuješ sam s sabo, motor se ti pregreva, ti pa bi rad ostal v lead lapu. Ko ti fuel in gume narekujejo taktiko, ki jo rumene zastave v hipu spremenijo. Postanki. Še faktor sreče pri incidentih vs. tveganje. Preko 300km/h, 3 wide, nekaj cm od "zida". Fiuff...

Evo, štart Daytone 500 (804,6 km[owje]) Sezona se je pričela. Letos nekoliko spremenjeno točkovanje. O tem več prihodnjič.

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...