Skoči na vsebino

GT3 Fun dirka @ Mugello || 10.12.2015


silicijeva dolina

Recommended Posts

Pred 23 urami , Matjaž Murn je napisal:

Kakšen modri pa beli? GT3 je GT3 ... Cestni je pa cestni. Skine maš pa pri obeh različne.

Da se bo vedlo, zakaj sem vprašal korektno vprašanje.

Piše:

"Nissan GT-R Nismo GT3 "
včasih tudi:
"Nissan Nismo GT3"

V špilu je pa tko:5666d464244fb_gt3nismo.jpg.4008e333dd9f5

 

Link to post
  • Odgovori 90
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tomaž Pavšek    Audi Quattro, TFSI, GT3, 16V, dizel

Replay: download Štart dirke:  

Sej drugač nebi, ampak ker so prve stopničke na slo-racing :

Posted Images

Ja,ampak samo GT3 je pomembno,ker to je dejanska oznaka v katero dirkaško skupino spada. Čeprav recimo Porsche glede tega zelo zavaja,ampak pustimo Porsche. Nissan GT-R GT3 je ta pravi avto. Nismo pa je samo oddelek za serijske športne avte,kot je recimo pri Renault-u RS,...

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Aha,torej se opravičujem :D Torej važno je,da piše zraven GT3,ker je to GT3 fun race ;) 

Na željo soborca m0LN4r  sem postavil server z namenom,da testira internetno povezavo. Če ima kdo čas se mu lahko pridruži.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

@silicijeva dolina, prosim, če mi daš Audija, preden 650S GT3 z dlc3 pride. Bom vsaj enkrat out off Mclaren. @m0LN4r je Nissan na mancSLO serverju delal, pri tebi pa ne se mi zdi. In tudi meni na tvojem serverju Nissan ne deluje?

Ps.: ne vem kako smo dve leti nazaj 1:48 fural:o...

Uredil - mancSLO
Link to post
pred 1 minuto, mancSLO je napisal:

@silicijeva dolina, prosim, če mi daš Audija, preden 650S GT3 z dlc3 pride. Bom vsaj enkrat out off Mclaren. @m0LN4r je Nissan na mancSLO serverju delal, pri tebi pa ne se mi zdi.

 

Tako je. Na @silicijeva dolina serverju sem za nissana dobil server mismatch, potem pa je z bmwjem spustilo not. Na manc slo gre vse.

Sem pa presenečen, da je ping samo ~42 preko sosedovega wifija iz njemačke. Upam da na dan dirke bo tudi tak lepo delalo.

Link to post

Včeraj sem v odsotnosti IR malo fural - par krogov. Enim ta proga ni všeč, meni je pa legendarna. Razgibana z nekaj višinskimi razlikami, dolga ravnica in pol Arrabiata 1 in 2, ki se mi zdita prav posebna ovinka. Nasprotna simetrala Pouhon kombinacije iz SPA bi rekel.

Pridem z Z4, Marko Panger.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...