Skoči na vsebino

4. Zandvoort - 27.12.2015


PEK

Recommended Posts

Super dirkanje . R1 kar nekaj napak . Na koncu komaj peto mesto po odlični borbi z neustavlivim Mercedezom . R2 Alfa pustla 2% gume že na startu ampak me je pognala na P1 . Z dokaj konstantno vožnjo nabral 3 sec prednosti do konca :-) . Na pogled nekomu morda dolgočasno vendar sem po dirki vstal iz stola čisto premočen . Jesss .

 

Link to post
  • Odgovori 58
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

        &#13

Urnik 27.12.2015 (dan dirke): 19:30 - Trening (30 min) 20:00 - Kvalifikacije (20 min)

Marjan Koderman- enga od telih

Po rezultatih sodeč, sem zamudil 2 lepe dirke... udeležba je bila tud supr... je kaj lagalo? Zal nism utegnil prit in sem imel postavljen server....

Rezultati (če so kaj narobni pa sporočite)

R1


R2

Link to post

1. dirko, ko ste vi bili že postavljeni na gridu, je meni kazalo, da sem še v kvalifikacijah in sem se lahko prosto vozil po progi. Potem me vrže v boxe in tam štartam par 100m za zadnjim. V kvalifikacijah sem bil očitno še celo dirko, ker me po končani dirki sploh ni vrglo v boxe. Meni ni nič jasno.

2. dirka v podobnem slogu - ne morem prešaltat v 1. na štartu, ne dela niti back to pits opcija. Ista fora, kot na GT3 dirki v Barceloni.

To mene AC ne mara, al nisem edini?

  • Upvote 1
Link to post

Ja, server sem laufal od četrtka naprej, mogoče ne bi bilo neumno pred dirko raje še enkrat postavit. Zal tokrat nism mel časa niti za na dirko prit, ampak saj ste kar uredu speljali. :P

Link to post

Ne vem če je komp @zamex23. Meni je cel komp zmrznil za kakšno minuto. To je netkoda. Je štefko v loop-u čakal na kakšen socket v threadu z najvišjo prioriteto in polal stanje.

Uredil - MarkoP
Link to post

Ja prvo dirko je tudi mene vrglo dol pred začetkom dirke. Drugo sem zajebal štart in pol jih fasal po riti in končal v pesek :P 

Sem pa zašvical full v teh dveh urah. Overall je bla dirka všečna, čeprav sem po prvih par krogih fural sam, kar spet ni zanimivo. Upam da se najde še kej začetnikov, da mi ni dolgcajt.

 

BTW kako je kej z tisto Fiat 500 začetniško ligo?

Uredil - dottor
Link to post
Pred eno uro, 4matic je napisal:

r2: kurent proba izkoristit odprta vrata, ampak je bil predaleč zadaj in mi zbije rit. 4WD saves the day...

Sorry sam ti si skos po malem skakal. Sej smo že po 1. dirki govoril o tem. Sorry, res ni blo namerno...

Jan tebi se pa tut opravičujem za R2...čisto moja napaka

Drugač pa super dirki. Tega Mercedeza je vsaj zabavno vozit...

Uredil - Ale
Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...