Skoči na vsebino

Racerig Igralni plac - m0LN4r


m0LN4r

Recommended Posts

  • Odgovori 78
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz sem se dosti pogovarjal s takimi zelo hitrimi vozniki preko chata in so rekli tako: - sem se izboljšal, ampak sem potem na starem monitorju/volanu/pcju lahko bil isto dober.... tako da komu z

Plus to, da so že novi VR prototipi, ki bodo meli dva ekrana za globinsko ostrino očesa.... Damn, vedno bolj me mika, da bi še počakal leto ali dve, ampak to je vedno tak Kar se pa placa tiče, re

Pozdravljeni, ne tak dolgo nazaj sva z ingange bila pri silicijevi dolini sprobat Oculus DK2 pa smo rekli, da se tu prijavimo da bo malo več slovencov na kupu Jaz nisem baš neki hud simracer, ker sem

Posted Images

On 26. 12. 2015 at 8:56, MarkoP je napisal:

@m0LN4r: Prosil bi te še za eno izmero. Mi lahko prosim izmeriš koliko je dolžina od roba volana do roba zvglavnika. Zanima me, če bi ga uspel spravit med moj zid in pisalnim pultom s tem, da bi noge šle pod pislani pult. Pa še to, kolikšna je višina volana, ko je sestavljeno. Hvala ! Hvala ! Hvala !

 

Oj dobiš mere jutr zvečer, ko se vrnem.

Mi pa lahko na sliki označiš kaj točno te zanima, ker nisem 100% sigurn da se razumeva.
Od roba volana do vzglavnika, ko je sestavljen ali razstavljen?

Pa kako misliš višino volana ko je sestavljeno. Sestavljeno misliš  zloženo, pa do obroča volana ?

 

Link to post

@MarkoP živjo

pri meni je:

a = 100cm
b = 65cm

Ampak to je nastavljivo do neke mere z tiistim trakom na sredini. Evo navodila:

ČE a razširim bo vseskupaj nižje, recimo kak pri formuli, za daljše roke.

 

 

pchalengfe.JPG

Uredil - m0LN4r
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...