Skoči na vsebino

RUF @ Mills Metropark || 20.9.2015


silicijeva dolina

Recommended Posts

Kvalifikacije odpeljal pač po najboljših mojih zmožnostih in mislim,da je bil čas nekje 1:32:8xx :D (No nekateri fantje so postavljali zares dobre čase 1:28:xxx).

Na dirki sem zelo dobro štartal in pristal na drugem mestu,tako sem vstrajal en krog,potem pa mi ga je zagodel moj maček :D Pa ne pivski ampak oni tapravi z brki in repom :D Mislil je,da mi lahko skače med pedali in sem se zavrtel,z enim od tekmovalcev še zaletel,in na koncu pristal na zadnjem mestu. To je bila za mene ena velika šola in sicer kako obvladati zverino in avto pripeljati v celem kosu v cilj. Sicer je dirka z tem avtom podobna rally-ju,ker gre venomer po strani :D Res,da sem bil na zadnjem mestu ampak sem neizmerno užival.

 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
  • Odgovori 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jst tut pridem ...

Govora je o mills long varianti kajne ? Kaj pa turbo ?  Na koliko se to vozi?

To je tako kot bi vprašal, če se na tej progi gas do konca pritiska ...

Hvala organizatorju.

Novi sistem AC-ja, ki dovoljuje odpeljati začeti krog po preteku časa, mi je omogočil P2. Tudi dirko sem končal na drugem mestu, klub nekaj "fun" pripetljaji.

Čestitke Alenu, ki je bil razred zase [champ]. Dec je toliko boljši, da se še afna tam okoli ob enem in tudi kaj razbije. Ob enem[opa].

Kombinacija je bila zanimiva in težka. Končno smo se tudi v AC zbrali in to šteje.

 

Ps1.: Če bi bilo v takšni kombinaciji 20- 25 dirkalnikov, bi bilo zelo zanimivo.

 

Ps2: Enkrat za spremembo sem naredil svoj set :P.

Uredil - mancSLO
Link to post

Zame je bila tudi ena velika šola driftanja in obvladovanja avta. Mislil sem, da bo katastrofa od dirke, vendar sem užival. Ritem sem imel za bit skupaj z Marjanom in Matjažem, kar me je celo malo presenetlo. Ene parkrat smo se tudi izmenjali med seboj. Predvsem je blo zanimivo, da je zadevo vsak po svoje interpretiral in so bile na določenih odsekih kar občutne razlike, kjub podobnim končnim časom. Škoda za par napak, sicer bi bil zaostanek manjši.

Marjan nas je lepo zalil s hladnim tušem na koncu kvalifikacij :)

 

Uredil - MarkoP
Link to post

Ta avto je res brutalen na 100% boosta. Na koncu sem malo probal na 30% - sicer si overall precej počasnejši, ampak avto je vsaj vozen. Če bi se dalo to kako forcat, da bi imeli res vsi enak boost, bi bil avto res zanimiv za dirkat. 

Treninga praktično ni bilo, pod vplivom DiRT Rallya pa sm se zelo dobro znašel v vseh powerslidih :D Bolj sem imel težave na bremzanju, ker sem imel občutek, da ima avto 10 ton, diske pa iz masla...

Link to post

Bolj sem imel težave na bremzanju, ker sem imel občutek, da ima avto 10 ton, diske pa iz masla...

+10 Res. Jaz sem na momente mislil, da mi stopalka slabo dela.

Moj glavni problem je bilo ravno zaviranje niti ne toliko boost na 100%. Imam občutek, da se še kar da obvladat, čeprav se na začetku zdi res obup.

Glede na to, da lahko iz serverja vslis TC, ABS ter ogledalo se mogoče, da tudi boost ? Kje bi se dalo to preverit ?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...