Skoči na vsebino

Hotlap Challenge #1 - Mercedes-Benz C9 1989 LM @ Spa Francorchamps


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 70
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mitja, hvala za setup. Takoj 4 sekunde boljši čas . To bi lahko bila standardna praksa, najboljši na hotlapu pošlje setup... Ideja?    

80% je default, če nisi spreminjal* Sem naredil čas danes zjutraj, pa je bila stran ravno v prenovi in ni štelo časa. V 2:08 se sigurno da. Probam zvečer.  

al pa pazi to, ti pove kaj spremenit in zakaj in pol sprobaš in se navadiš

Posted Images

Nisem razumel ce je bila ironija ali ne. Zakaj ne bi imel pol skozi na 100% ? Poraba ?

Za rekorde? Jaz sem govoril o tem, če si spregledal mogoče, nič ni bilo rečeno o dirkah.

--

 

Evo setup, probajte za Sauber C9 @ Spa:

https://mega.nz/#!iEwxnTwK!fomtMwDf3YSA9xppGgnJCu1xDN_ury0vOeya1aaBAWI

pa še replay od 2.09.0:

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

V mapi:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\apps\python\RsrLiveTime

se nahaja sound.ini :

[SOUND]
ActiveCut=0
ActiveWr=1
ActiveBest=1

Prvega das na nic in bi se javkanje moralo koncat. Tisto za WR sem pustil aktivno za vsak slucaj :D

Link to post

V mapi:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\apps\python\RsrLiveTime

se nahaja sound.ini :

[SOUND]
ActiveCut=0
ActiveWr=1
ActiveBest=1

Prvega das na nic in bi se javkanje moralo koncat. Tisto za WR sem pustil aktivno za vsak slucaj :D

Jaz sem mogel tudi WR izklopt ;)

ps: Marko, si probu setup? Mirko je rekel, da je šel komot 4 sekinde hitreje.

Link to post

Ti bom jest dal Mirkota...[Jaoo]

Sem že obupal, po tem pa tvoj set in 100% turbo in je svet zopet bolj enostaven.

Upam, da bosta s Alenom kakšno manj težko kombinacijo predlagala.

Uredil - mancSLO
Link to post

@Mitja: Ja, sem odvozil nekaj krogov s setupom. Najprej sem moral nastelat vse breaking pointe ponovno in v določenih ovinkih prilagodit prestavo. V 1. sektorju sem bil napram mojemu prejšnjemu času 1.2s hitrejsi, vendar sem pol v 2. in 3. sektorju zgubil 0.6s. Napake in nesigurnost pri pospeševanju.

Setup je meni čisto OK. Meni je pomembno, da mi prednji del sledi in se obrne v ovinek. To nekako dela s tvojim setupom :) Je pa res, da ga jaz vozim na 70% napram tebi.

Nekje za 4. mesto sem bom najbrž še lahko boril. Danes se Tjaž zdi nedosegljiv. Marjana sem spravil na meni varno razdaljo. Vsaj za par ur bo mir :), upam.

Uredil - MarkoP
Link to post

V mapi:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\apps\python\RsrLiveTime

se nahaja sound.ini :

[SOUND]
ActiveCut=0
ActiveWr=1
ActiveBest=1

Prvega das na nic in bi se javkanje moralo koncat. Tisto za WR sem pustil aktivno za vsak slucaj :D

Jaz bom s kakšnim audio programom samo jakost drtja spustil iz 100% na 20%.

Link to post

To samo predvidevam, ampak mogoče vas zafrkava tud mehanski turbo na mercedezu. Upoštevajte, da avto dodaja boost do 100%, tudi če gas držite konstantno na npr. 50%. Sem prepričan, da od tukaj izhaja veliko težav pri izhodu iz ovinka za manj izkušene.

Link to post

Hvala za nasvete. Samo pospeševanje (mislim da) uspem dovolj mehko dozirat in zadnje gume ne spodrsavajo in odnašajo zadka. Problem imam v tem, da avto zravnam prepozno in posledično je prepozno tudi pospeševanje. Zdaj, to je lahko (napačna) linija ali pa previsoka hitrost na apexu. Verjetno bo mešanica obojega.

Že ki nimamo telemetrije za primerjavo bom danes iz Mitjevega videa izpisal nekaj referenčnih točk in jih pol primerjal z mojimi.

 

Uredil - MarkoP
Link to post
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...