Skoči na vsebino

Gran Turismo Sport


Recommended Posts

  • Odgovori 110
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mihael teb se je end an živleje zameru no...., nikol ti ni nč dobr, Asseta je podn na pc-ju?, Men se zdi da ne, GT deli so bli podn, enako ne, BF1-ja bo nora, VR očala pomoje enako dobra, ne vem....Mi

Če kej, to pa znajo ...    

Ja včer sem pa mal grdo opisal reči, oz je niti niste razbrali, se pravi, najprej se oproščam Siliciju, ter vsem ki imate družine, ali ste se v mojih besedah razbrali mogoče.....fino se oproščam!

@play če gledaš, da nekateri najdemo v celem tednu 3-4 ure časa za simracing, potem si predstavljaš koliko ti ga ostane, ko pride kakšen otrok v igro. Praktično nič. Če pa želiš še vedno dirkat, moraš kakšne druge zadeve skenslat. Otroka verjetno ne boš. Potem bolje, da jih nimaš.

Tudi denarne prioritete so potem precej drugačne. Otroc niso pocen, malo je treba dat na kupček za dopuste/potovanja, vsake tolk let se kakšen avto zamenja, mogoče se špara za kakšno večje stanovanje ali hišo. In koliko ostane potem za simracing? Bore malo...

Ampak kdor je v tem s srcem, še vedno najde način, da si izbori tistih par urc za volanom in tistih par evrov, da si zrihta kolikor toliko spodobno simracing opremo. Jaz pravim, da ko enkrat dirkaš, boš vedno dirkal. Al je to simulacija, ki ti požene kri po žilah ali pa je to pravi dirkalnik. Končni rezultat je isti.

Link to post

Ja včer sem pa mal grdo opisal reči, oz je niti niste razbrali, se pravi, najprej se oproščam Siliciju, ter vsem ki imate družine, ali ste se v mojih besedah razbrali mogoče.....fino se oproščam!

 

Moj nam je bil, on je rekel, napisal, ker ima malo časa itd, familija in ostalo igra le iRacing, jaz sem pa mnenja, da iRacing lahk vozi dobro le tisti kateri ima kr nekaj časa, se pravi VSI vemo, če hočeš bit v iR dobr je leta treninga, in težko vrjamm če imaš veliko familijo , da lahk igraš veliko iR, se pravi iR meni osebno ni zanimiv če ne bi imel za sabo veliko treninga, če bi ga vozil le za gušt, pač gušt je ok, ampak dobr nisi nikoli....zato sme tko opisal , da lahk bi imel čas le tisti, kateri ne skrbi za otroke, dobi veliko denarja in si lahk to privošči..., čist pa zastopim, če si na polno zaseden, da imaš recimo doma poštiman pc volan in ir pa se vseden in odfuraš kako za dušo, za kaj več, da si vsaj mal dobr, je tukaj trening in trening, ure in ure...

++ iR kar se tiče volana, pcja, opreme kr stane, razen če nisi rojen Bonča, pač pc za 200eur in volan za 50eur..., takega folka pač ni!

 

Nikakor pa nisem hotel ali mel namena užalit, koga ki ima doma, otroka,dva ali 5, vsakmu ki ima vsaj enga dam 10x kapo dol, kdor jih ima še več, tolikokrat dam kapo večkrat dol, vsem vsaka čast da imate vsaj enega in da vseeno uzivate v igrah najdete čas...(sam še dobro se zavedam kako je če nimaš otroka, ali si ga hotel imeti, ali je bilo akj hudičevo narobe glede tega, tako je bilo pri meni 2 leti nazaj...tko da teh besed otrok in igre in čas in vse se fino zavedam!

 

Mene je sm zmotilo to, ker sem 1 teden nazaj bral, enak post od Silicija, da je le iR petarda, a vse drugo so le igre, sory, tukaj se motiš na polno, iR je prokleto top špil, vseeno pa ni edini špil ki bi mu lahk rekli simulacija, vsem ostalim pa ne? to mene moti, ker še enx povem, do danes za moje pojme res v piko simulacije ni, kar se tiče iger kar lahk mi smrtniki probamo, če se pa motim pa me naj en popravi!

Nima pa predstave, da če imam doma klinca ali dva, da bi si lahk privoščil in igral iRacing, grdo rečen, prej bi pol na konzoli se mal zamotil in igral GT serije.

 

Še en x oprost vsem, kdor je napak razbral moj post, nobenega namena ni bilo da koga žalim ali karkoli podobnega!

Link to post

@play mene osebno nisi užalil. Sploh nisi napisal nič žaljivega. Mislim,da še ti nikoli nisi napisal nič žaljivega. Pišeš morda malce neberljivo oz. ne slovnično, ampak na to smo se že navadili. Nikoli pa nisi bil žaljiv. Pač dal sem mnenje o GT kako je igra fajn,če se zberejo prijatelji, ampak, ker imamo familije se to ne dogaja več tako pogosto. Skratka super špil.

Link to post
  • 2 weeks later...

Le Closed bete usa, zdej eu, baje špil nared od junija do nekje septebra baje, no upamo da ja....ja če se relano gleda ni več panik, če imaš DD volan ,računalnik, xsim , lahk igraš na pcju, x1, ps3, ps4 , zmaga na celi črti, samo je treba le za volan recimo in vse odšet cca 1,2k po moji oceni.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...