Skoči na vsebino

Gran Turismo Sport


Recommended Posts

  • Odgovori 110
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mihael teb se je end an živleje zameru no...., nikol ti ni nč dobr, Asseta je podn na pc-ju?, Men se zdi da ne, GT deli so bli podn, enako ne, BF1-ja bo nora, VR očala pomoje enako dobra, ne vem....Mi

Če kej, to pa znajo ...    

Ja včer sem pa mal grdo opisal reči, oz je niti niste razbrali, se pravi, najprej se oproščam Siliciju, ter vsem ki imate družine, ali ste se v mojih besedah razbrali mogoče.....fino se oproščam!

Mihael teb se je end an živleje zameru no...., nikol ti ni nč dobr, Asseta je podn na pc-ju?, Men se zdi da ne, GT deli so bli podn, enako ne, BF1-ja bo nora, VR očala pomoje enako dobra, ne vem....Mihael teb vidm da ni nč več dobr....kva čmo mi nardit da te mal razveselimo?? kurba vidm da si žev letih, vs betežn, pa sitn....hehe...

Link to post
  • 3 months later...
On 10. 12. 2016 at 4:17 PM, zamex23 said:

Realna fizika

Niti nima pojma kaj je volan, drugo ko ti avto poštimaš, ni važn kerga, ker imaš en kup nastavitev, sklopiš vse TCS, ABS bla bla, in da imaš recimo th 500 rs volan ++menjalnik nek navadni avto, da vidiš kuk imaš dela, če vsaj mal znaš vozit, pa relano fziko anredit za 1k avtov+3k tuninga misija nemogoče, vseeno pa kot celota takega špila ni, če ga kdo anjde ga naj pokaže, govorim za število vozil, pist, on line folka ki igra itd, še vedno so serverji GT6 zelo polni, se najde po 300 serverjev....špilu se dogaja še sedaj!

 

Prednaročila lahko tudi tukaj:

GT SPORT GRAN TURISMO 7 PS4

http://playgame.si/GT-SPORT-GRAN-TURISMO-7-PS4?search=gt sport

 

GRAN TURISMO SPORT - LIMITED EDITION PS4 GRAN TURISMO 7 LIMITED

http://playgame.si/Gran-Turismo-Sport-Limited-Edition-PS4

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...