Skoči na vsebino

Daily, Weekly in Monthly eventi


B_U_R_I

Recommended Posts

Takole. Odpeljal vse tri. Daily katastrofa, sploh ne bom komentiral.

 

Weekly sem trenutno 23., kar sploh ni slabo. Monthly sem šel pa bolj v izi, da sem prišel sploh do konca...

Link to post
  • Odgovori 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Darjan87, danes ti je spet uspela lepa vožnja na Daily 2. Sem se potem malo potrudil in ti trenutno delam družbo na vrhu. Da ne bodo skoz skandinavci tam.

Včeraj sta mi uspela super daily eventa top 10 zaenkrat verjetno ker nism piu neč u soboto

Jst sm sam učeri na wagerju zaarav usek 200k ko sm jih meu in ciljal na tier1. Bomo vidl.

ewo Weekly fertik. Glede na to da sm Domca stresu za mišjaka,pomeni da sem nekaj moral narediti prav ;)...strano na šal,mi je ratalo čisto odpeljat vse etape,tako da sem že iz tega vidika zadovoljen fulj. Skupno trenutno na 7 mestu,kaj bo pa na koncu bomo pa še videli  [dance]

Link to post

ewo danasnjy daily je Pikes peak z avtom, kjer so si tudi najhrabrejsi polomili zobe, se predno pa so se vanj usedji, so pojedli kilo cesna, da jim nebi lucifer iz masine za wolan skocu....avto je res pasji :twisted:

 

torej Pikes Peak; Pegi 205 daily...prvi run bolj svoh, ker me je sokirala turbo lukna in handling D...drugi run pa zadovoljivo z 2.48.xxx, trenutno 14 mesto od 900 udelezenih...za prvic pelat tale avto in cetrtic progo kar kul ...ni pa tako grozno spet, kot je bilo govora ;)

Uredil - AliBuggy
Link to post

Tale daily je čist kap. Ti avti se mi zdijo, da imajo čisto drugačno fiziko tukaj na PikesPeak, kot vsi ostali v igri. Mogoče pa je problem, da nimam občutka hitrosti, ker vozim s head cam in nimam števca za hitrost... Ko si enkrat v slajdu, je kot na ledu. Ni mi všeč, niti zabavno ni za vozit.

Link to post

res se drugace obnasajo in nacin vozje je tudi cisto drug...ko si z 205 v slideu je cisto mala meja, da se ne bo koncalo OK, zato se ga raje izogibaj pa obrati ne smejo padt prevec. Meni so pa kar zabavni in joh moram se zaobvladat...je pa res da skoraj spulim volan iz mize, ko jih vozim :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...