Skoči na vsebino

Spa Francorchamps - 15.3.2014 [testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 70
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prijavim se še jaz:   Tomaž Pavšek Mclaren Honda, ne sej ne, Mp3-12C GT3 

Miha, dobr sva ga sekala. Čestitke za clear borbo. Ja. Nekdo je iz ozadja v zadnji šikani poizkušal prehitet 10 dirkalnikov pred sabo.  .

Nekdo pred tabo je zletel s steze, pa potem ko je že bil v zidu si ti zavil desno kjer sem bil js in me je odnesl v travo..ti ni kazal na aplikaciji da sem čist za tabo.

Kaj ne piše v prijavi za dirko, da so boksi obvezni, kot tudi menjava gum ?

 

Sem malo sodeloval v drugih online eventih, vendar je to bolj kot dirka "wreck fest". Kar malo žalostno. Spotter bi moral biti obvezen. Bi vsem svetoval na šolo v iRacing :)

ne rabiš spotterja, ker maš puščice in špegu. Manj agresiven bit, pa bo. Spotter te omejuje bolj kot kaj drugega, ker čakat na tisti "Clear" in predvsem se nanj zanašat je moteče. Kadar si na progi proti drugim moraš met popolno zaupanje vanje in vase. To pa dosežeš samo če si odpeljal več dirk z njimi (oz. veš komu lahko zaupaš in komu ne ;) )

Link to post
Deli na drugih straneh

Js naprimer zaupam približno 5 ljudem na tem forumu :D Večino časa se itak z njimi borim.

Tudi zame je to približna številka. Če se stalno proti njim boriš tudi veš, kaj bo naredil in ali te bo prehitel na tistem mestu in a bo uporabu "komolce", da bo prišel mimo. Ponavadi je najbolje dirkat s tistimi, ki imajo dober čas, ker imajo nekaj poznanja z dirkanjem in veš, da te ne bo probal outbrakeat iz 5ih dolžin avta zadaj :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Domen, mogoče se ti samo zdi zato, ker proga ni na 100%?

ne ker je drug občutek na fb sedaj volan samo moćno ubrne pa četudi kontra zaviješ nič e pomaga preh me ni nikoli obrnilo sedaj ne morem naresti kroga da me nebi zasukalo... 

Link to post
Deli na drugih straneh

Bravo Marjan! Dobro si žgal in napadal, branil sem se kolikor sem mogel, a si le prišel mimo :) Sem pa potem storil napako, sem rekel da bom malo spustil gas in švignil mimo po Eau Rougu, pa sem ti dal preveč fore in nisem mogel nadoknadit, po ovinkih gre pa McLaren itak kot raketa. :)

Grem pogledat, kdo je naredil štalo v zadnji šikani prvega kroga :) 

Link to post
Deli na drugih straneh

Zamex je hotel še Marjana v bokse spravit  :twisted: Ja mene je Pavšek zavrtel, zadaj sta zapela Selčan in BMW, pa je Selčan čez travo letel ene 200m in direkt v Gantarja :D Potem je pa bilo to to, vsi povprek, okrog itd  [opa] Jaz sploh nisem vedel v katero smer bi obračal [Jel2]

Link to post
Deli na drugih straneh

Miha oprosti za trk v zadnji šikani, samo je pred tem že vse letelo počez in sem spregledal točko bremzanja. 

 

Drugače, pa potem dobri boji, sem pa preveč našpičil zadnji spojlerin posledično ste mi lagano uhajali po ravninah. Potem sem ga tiščal skozi zavoje, kolikor se je dalo in uspel do konca skuriti gume   [dance] . Sem pa enga mecota prehitel po zunanji strani,  ko je nekaj štrikal tam na sredini proge  [smoke]

 

Dobre izkušnje za prvenstveno dirko. Čestitke top 3. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Jz nism bil pred menoj je bila štala grca pa selcan regrat nabirala pa sm se ustavil pred S ovinkom pa je Grča priletu v easy pa sva se gledala pa mu nakazu [krniki]  pa sm spidu vidu sm da je en v boxih tam nekje kampiru potem pa kr videl da sm 2 bivl potem pa gasa do Novaka,ki je mislim da potem naredu neko napako pa ponovno sel vn

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...