Skoči na vsebino

2. Imola - 7.12.2014


Recommended Posts

  • Odgovori 152
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sem slišal, da se po forumih govori, da se je Bonča rodil s keramičnimi zobmi in da ko kihne, zadiši po bencinu.... Kdo bi vedel. Drugače pa se je Team Skywalker na poti do Imole ustavil na kra

Hočem, hočem, hočem...pa kolk si ti star, 5 let, al kaj?!   K en mejhn, razvajen otrok v trgovini z igračami... Kaj jaz vse hočem, pa nimam in vseeno ne težim tukaj!

Borinjo, mogoče boš razumel, ko boš kaj treninga vložil v dirkanje. Takrat tudi tebi ne bo vseeno, ko bo nekdo naredil totalno neumnost in ti pokvaril dirko.   Prosim, da se takih komentarjev, kot s

 

...ko me v 10. krogu na polno nasadi Kurent. Takrat mi je pa res film poču, sam kar nisem (ko sem bil obrnjen kontra in direkt proti njemu) pohodu gas pa ga zrinu do ograje...

 

No, no...da ne boš oskarja dobil. Res sem te ruknil, za kar se ti opravičujem, tut slučajno te pa nisem na polno nasadil. Sej sva se že skor ustavla v hairpin...ne vem od kod tebi "na polno". [Joj]

 

Ne me khm.., mene je zasukalo u momentu, konkretno si se mi zabil zadaj, da mi prvi moment res ni blo jasno kaj si počel (sem že gruntal če sem jst kakih 30m prezgodaj bremzal)....

 

Ja, modra zastava se pa tako zgodaj vklopi da sem gledal nazaj pa nisem nikjer nobenega videl...

Link to post
Deli na drugih straneh

Toliko o tem, da si naj preberem bonton. In da gre nekomu na živce, da sem napisal en post čisto normalno, brez žaljivk. In bom spet. 

Moj Team M&B odstopa iz GT3 prvenstva. Lulek vas opazuje, lepo se imejte. Pa ritke čuvajte, mogoč dobite kakšnga mkvarna v inštalacijo. Bonton pa tak, anede, ko se človek izraža pravilno. Mej duš škoda da me ni bilo, res škoda. 

 

 

Jokice, robčke v roke pa kuj za pir dat :) 

 

ADIJO 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Ne bom se po forumu zajebaval in ne bom prijavljal, ker me ne bo več, ampak to bi vseeno rad povedal:

- Mitja Marič: kdo te je naučil vozit, da mi greš v 3. krogu po notranji strani divebombat v Villenueva (5. ovinek) z bmw-jem, ki je tako ali tako hitrejši po ravnini

-Domen Grča: Če si naredil napako in zgubil mesto, ni ti treba blokirat, če si hitrejši me boš prehitel.

 

No zdej pa da še sebe skurcam (vse to gre za zadnje tri kroge):

- Aleš oprosti za tisti dotik na vrhu, sm mel malo popizditisa, ker sem se toliko časa z Grčo zajebaval, samo za to, da ga je na koncu diskonektalo

- Tomaž, oprosti za dotik v aqui, nisem pričakoval, da boš tako močno zaviral.

 

To je od mene vse, dopizdilo me je, ker so bmw-ji in sls-ji enostavno prehitri v ravnini. lahko maš boljši izhod in slipstream, ampak jih ne moreš niti dohajat v mclarnu, skozi ovinke moreš pa za njimi vozit kot po jajcih, samo za to, da ti pol spizdijo za 0,5 sekunde.

 

Srečno vsem, ki boste vztrajali v prvenstvu.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ne bom se po forumu zajebaval in ne bom prijavljal, ker me ne bo več, ampak to bi vseeno rad povedal:

- Mitja Marič: kdo te je naučil vozit, da mi greš v 3. krogu po notranji strani divebombat v Villenueva (5. ovinek) z bmw-jem, ki je tako ali tako hitrejši po ravnini

-Domen Grča: Če si naredil napako in zgubil mesto, ni ti treba blokirat, če si hitrejši me boš prehitel.

 

No zdej pa da še sebe skurcam (vse to gre za zadnje tri kroge):

- Aleš oprosti za tisti dotik na vrhu, sm mel malo popizditisa, ker sem se toliko časa z Grčo zajebaval, samo za to, da ga je na koncu diskonektalo

- Tomaž, oprosti za dotik v aqui, nisem pričakoval, da boš tako močno zaviral.

 

To je od mene vse, dopizdilo me je, ker so bmw-ji in sls-ji enostavno prehitri v ravnini. lahko maš boljši izhod in slipstream, ampak jih ne moreš niti dohajat v mclarnu, skozi ovinke moreš pa za njimi vozit kot po jajcih, samo za to, da ti pol spizdijo za 0,5 sekunde.

 

Srečno vsem, ki boste vztrajali v prvenstvu.

Prvi ovinek ko si me dohitel sem te spustil naprej bil si že boćno pa si nekaj cincal pa sem dal po gasu ker nisi šel naprej potem si mi pa kuj naslednji ovinek na silo priletel v zadek in mi zbil šipo za nagrado zato sem pa potem branil svoje mesto mapak me je na koncu izdala povezava...

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Ne bom se po forumu zajebaval in ne bom prijavljal, ker me ne bo več, ampak to bi vseeno rad povedal:

- Mitja Marič: kdo te je naučil vozit, da mi greš v 3. krogu po notranji strani divebombat v Villenueva (5. ovinek) z bmw-jem, ki je tako ali tako hitrejši po ravnini

-Domen Grča: Če si naredil napako in zgubil mesto, ni ti treba blokirat, če si hitrejši me boš prehitel.

 

No zdej pa da še sebe skurcam (vse to gre za zadnje tri kroge):

- Aleš oprosti za tisti dotik na vrhu, sm mel malo popizditisa, ker sem se toliko časa z Grčo zajebaval, samo za to, da ga je na koncu diskonektalo

- Tomaž, oprosti za dotik v aqui, nisem pričakoval, da boš tako močno zaviral.

 

To je od mene vse, dopizdilo me je, ker so bmw-ji in sls-ji enostavno prehitri v ravnini. lahko maš boljši izhod in slipstream, ampak jih ne moreš niti dohajat v mclarnu, skozi ovinke moreš pa za njimi vozit kot po jajcih, samo za to, da ti pol spizdijo za 0,5 sekunde.

 

Srečno vsem, ki boste vztrajali v prvenstvu.

Prvi ovinek ko si me dohitel sem te spustil naprej bil si že boćno pa si nekaj cincal pa sem dal po gasu ker nisi šel naprej potem si mi pa kuj naslednji ovinek na silo priletel v zadek in mi zbil šipo za nagrado zato sem pa potem branil svoje mesto mapak me je na koncu izdala povezava...

 

v izhodu iz aque si me zaprl, šikano si pa ko nona prepeljal, naokrog, kot da ne moreš it čez robnike, pa tudi dotik je bil rahel (ti si šel 79, jaz pa 82). hočeš replay?

Link to post
Deli na drugih straneh

Blaz@

...ni, da sem divebombal ampak si ga usral z ovinkom in sem se zelel izognit! Sicer, ce imas ti mentorja ali ucitelja za voznjo igre prav in lepo zate, jaz ga nimam in se ucim sam! Nisem pa macka, da bi imel tako izostren 6.cut, da bi predvidel dogodek v zadnji stotinki!

Miha@

...bil sem zraven tebe in na notranji strani, pa se malenkostno prej zabremzal, da bo ja slo vse skupaj brez tezav, ce bi se ti odlocil zakasnit bremzanje in se vrgel v ovinek! Zal pa se ni izslo...ce mislis, da sem kriv se ti opravicujem, sem pa neglede na to probal naredit nekaj, da bova oba ostala ziva!

Trost@

...ne vem kaj rect! Pocasi si vozil mimo mene na ravnini, pogledal sem desno in si bil ze mimo, malenkost sem spustil gas da se ne ponovi dogodek kot se je z Mihom in ko sem se zelel dat za tabo je kar na 1x zautripalo (povezava) in te je potegnilo za kak meter nazaj, in seveda sem te butnil v zadnji bog.....zdaj pa tako, jaz se ti lahko opravicujem, ker po tvojem naslednjem izpadu predvidevam, da si bil sila jezen, ampak opravicilo ne bo pomagalo, ker da avti utripajo vsake tolko res nisem jaz kriv! Vseeno pa si pokazal kaj si mislis in zraven unicil tvojo in mojo dirko z dejanjem, ki si ga kasneje naredil....upam vsaj, da si si dal duska in da ti je pomagalo!

Ma vsaj ene 5x se je zgodilo se kasneje, da sem se zelel komu umaknit (za krog prehitevan), ker sem ga imel tik za ritjo, pol pa zadeva zautripa in se model pojavi vcasih kar par metrov pred mano, vcasih pa se par metrov bolj oddaljen za mano! Ne vem no, ce se kdo misli branit Kunosa in ta zblojen AC, pol je ocitno nekaj narobe z njim....MP sploh ni vreden diskutiranja z vsemi cvetkami, ki nam postreze! :(

edit: mal sem pocekiral dirko in se bojim, da sem z imeni mogoce zamesal! predvsem glede Trosta! whatever....kunos sucks! :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Blaz@

...ni, da sem divebombal ampak si ga usral z ovinkom in sem se zelel izognit! Sicer, ce imas ti mentorja ali ucitelja za voznjo igre prav in lepo zate, jaz ga nimam in se ucim sam! Nisem pa macka, da bi imel tako izostren 6.cut, da bi predvidel dogodek v zadnji stotinki!

Miha@

...bil sem zraven tebe in na notranji strani, pa se malenkostno prej zabremzal, da bo ja slo vse skupaj brez tezav, ce bi se ti odlocil zakasnit bremzanje in se vrgel v ovinek! Zal pa se ni izslo...ce mislis, da sem kriv se ti opravicujem, sem pa neglede na to probal naredit nekaj, da bova oba ostala ziva!

Trost@

...ne vem kaj rect! Pocasi si vozil mimo mene na ravnini, pogledal sem desno in si bil ze mimo, malenkost sem spustil gas da se ne ponovi dogodek kot se je z Mihom in ko sem se zelel dat za tabo je kar na 1x zautripalo (povezava) in te je potegnilo za kak meter nazaj, in seveda sem te butnil v zadnji bog.....zdaj pa tako, jaz se ti lahko opravicujem, ker po tvojem naslednjem izpadu predvidevam, da si bil sila jezen, ampak opravicilo ne bo pomagalo, ker da avti utripajo vsake tolko res nisem jaz kriv! Vseeno pa si pokazal kaj si mislis in zraven unicil tvojo in mojo dirko z dejanjem, ki si ga kasneje naredil....upam vsaj, da si si dal duska in da ti je pomagalo!

Ma vsaj ene 5x se je zgodilo se kasneje, da sem se zelel komu umaknit (za krog prehitevan), ker sem ga imel tik za ritjo, pol pa zadeva zautripa in se model pojavi vcasih kar par metrov pred mano, vcasih pa se par metrov bolj oddaljen za mano! Ne vem no, ce se kdo misli branit Kunosa in ta zblojen AC, pol je ocitno nekaj narobe z njim....MP sploh ni vreden diskutiranja z vsemi cvetkami, ki nam postreze! :(

edit: mal sem pocekiral dirko in se bojim, da sem z imeni mogoce zamesal! predvsem glede Trosta! whatever....kunos sucks! :)

aja, zdej, ko ti je simon odgovoril, se mi zdi, da si skakal EDINI v celi dirki, pol si pa skočil nazaj, da sem se v tebe zaletel v zadnjem ovinku.

Link to post
Deli na drugih straneh

Čestitke najboljšim. Ste ga dobr žgal. Vas je bilo okoli 5-6, tako da sem se kar v travo zapeljal, ko ste me za krog, da nebi bilo panike.
Sicer pa z moje strani vse skupaj bolj bogo. Q15, R13. Fasal penalty in me na koncu Mitja Maric lepo prehiti. Taktika 2 krat po 70l goriva, s tem da sem ob postanku pozabil menjat tudi gume.
Qual 01:47.3940. [buzara] Salabo. Bo treba na 95% gripa hotlapat ne pa na 100% pa green pa ne vem kaj.
Dirka: V prvem krogu se nekako prebijem do Tose, kjer se iz neznanega razloga Tomaz Pavsek ustavi in ga rahlo taknem od zadaj. Moja napaka . Nato od nekoga takoj v Piratelli dobim bočni kiss od Mirkota Novaka, poči šipa ter deformira leva stran avta. OGLED 
V sedmem krogu dober boj z Domnom, vendar se je vpletel Kurent in mi dokončno "polepšal" večer. OGLED  [buzara] 
Blaž in Simon, ne obupat...

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...