Skoči na vsebino

2. Imola - 7.12.2014


Recommended Posts

  • Odgovori 152
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sem slišal, da se po forumih govori, da se je Bonča rodil s keramičnimi zobmi in da ko kihne, zadiši po bencinu.... Kdo bi vedel. Drugače pa se je Team Skywalker na poti do Imole ustavil na kra

Hočem, hočem, hočem...pa kolk si ti star, 5 let, al kaj?!   K en mejhn, razvajen otrok v trgovini z igračami... Kaj jaz vse hočem, pa nimam in vseeno ne težim tukaj!

Borinjo, mogoče boš razumel, ko boš kaj treninga vložil v dirkanje. Takrat tudi tebi ne bo vseeno, ko bo nekdo naredil totalno neumnost in ti pokvaril dirko.   Prosim, da se takih komentarjev, kot s

Rad bi vse opozoril, da si namestite zadnjo različico PitLanePenalty aplikacije. Zadnja verzija je 0.7. Vsi, ki ste vozili v dodatnih kvalifikacijah (Razen Dražića), jo imate že nameščeno. Nekdo pa ima še verzijo 0.4

 

Tisti, ki tega ne boste imeli urejenega, boste diskvalificirani po dirki!

Link to post
Deli na drugih straneh

Rad bi vse opozoril, da si namestite zadnjo različico PitLanePenalty aplikacije. Zadnja verzija je 0.7. Vsi, ki ste vozili v dodatnih kvalifikacijah (Razen Dražića), jo imate že nameščeno. Nekdo pa ima še verzijo 0.4

 

Tisti, ki tega ne boste imeli urejenega, boste diskvalificirani po dirki!

Nameščena zadnja različica.

 

 

lp

Link to post
Deli na drugih straneh

Ojoj, ne vem kaj mi je bilo danes......

 

Q: V q sem naredil neumnost, ko sem zgrešil šikano in peljal naprej, ne vem kaj sem mislil da ne šteje časa verejtno, tako da je bilo 44.9 in prvi, se opravičujem. Legalno sem peljal 46.1 in bi bil četrti........očitno si je nekaj igra zapomnila, ker sem štartal s pitlane, tako da nisem v bistvu nobenega oškodoval :)

 

R: Nekaj sem se prebijal naprej, poskušal sem paziti, ampak enostavno je na momente tolko pinga odzadaj ali pa štekne al ne vem kaj, tako da sem 2 bočno dival v predzadnji ovinek za kar se zelo opravičujem......pol sem raje zaključil dirko, ker enosatvno danes nisem pri stvari.......škoda

 

Tale AC ima prav neko prekletstvo nad mano :)......še nikoli nisem peljal tako brezglavo kot danes, ne vem kaj je za ena reč

Link to post
Deli na drugih straneh

Prosim, če lahko nekdo naloži replay, da si lahko pogledam prvih 10 krogov in podam prijave.

 

Q: v zadnjem končanem krogu ratalo priti na 9. mesto, presenečen, glede na količino treninga...

R: odlično potegnem, iz 9. mesta grem 3. v prvi ovinek, nato v grejo drugi počasi (pričakovano) mimo. V 6. krogu vozim na (zame) odličnem 8. mesto, nato pa zadaneva z Maričem (iz mojega vidika njegova krivda, upam da dobim posnetek), se zavrtim, seveda vsi mimo, padem na 15. mesto. Ves razkurjen komaj pridem do piste (seveda sem se še 2x skoraj zasukal na travi), norim par krogov, ko me v 10. krogu na polno nasadi Kurent. Takrat mi je pa res film poču, sam kar nisem (ko sem bil obrnjen kontra in direkt proti njemu) pohodu gas pa ga zrinu do ograje. Takrat me je vse minilo, nekaj krožim, potem se odločim iti v bokse popravit avto in nataknit mehkejše gume, odpeljem še nekaj krogov in (z novimi gumami) lovim ostale pred sabo, potem pa še napaka v zadnji šikani in sem zaključil. 

 

Pa jutri naredim reinstall, in če bo na naslednji dirki še vedno isti k... od igrce se bom odjavil iz prvenstva. Jebojih taljane v mescu pa pol ne morjo dat ven updata da ne bi po 15 krogih hreščalo v slušalkah. Da ne omenjam da sem KONKRETNO znižal grafiko, da bo ja lepo delalo, pa je po polovici dirke iz začetnih 150+fps padlo na švoh 70, potem po 25 krogih pa že celo pod 50fps. P***a.

 

Matr sem jezen.

Link to post
Deli na drugih straneh

 

 

 Jebojih taljane v mescu pa pol ne morjo dat ven updata da ne bi po 15 krogih hreščalo v slušalkah. Da ne omenjam da sem KONKRETNO znižal grafiko, da bo ja lepo delalo, pa je po polovici dirke iz začetnih 150+fps padlo na švoh 70, potem po 25 krogih pa že celo pod 50fps. P***a.

 

 

 

Se strinjam da bi lahk že kej naredl v tej smeri, js sm mel zadnje 3 kroge 25 frejmov po štartni ravnini vmes pa pod 50fps ko sm prešel v 30krog. Naj omenim da sem začel na 90fps zadnjič pa na 120 pa je bla ista zgodba, tako da to nekaj baše sistem z inforamcijami da začne tako štekat.

 

Q: pričakovano brez treninga povprečje za mene

R: umirjen štart, tokrat sem sklenil s postankom ki mislim da še vseeno ni najbolš izbira sploh danes ko nisem bil nadrkan proge in sem delal iste čase s starim in novim gumam. Skratka lepo bi lahko končal na P6 nakar mi 4kroge pred koncem zvoni domofon, potem pa še telefon ker se nisem oglasu, mama pa fotr pustila kluče v avtu in sem mogu it odklenat, parkiral kar se da hitro ob stezi, mal v zid, dobil da sem seku, potem pa prlaufu nazaj, zgubil 2 mesti in nato še enkrat od jeze zajebal šikano, prej pa celo dirko brez opozoril. Končal na p8, lahko bi bilo slabše lahko bi bilo veliko bolje.

Link to post
Deli na drugih straneh
...ko me v 10. krogu na polno nasadi Kurent. Takrat mi je pa res film poču, sam kar nisem (ko sem bil obrnjen kontra in direkt proti njemu) pohodu gas pa ga zrinu do ograje...

 

No, no...da ne boš oskarja dobil. Res sem te ruknil, za kar se ti opravičujem, tut slučajno te pa nisem na polno nasadil. Sej sva se že skor ustavla v hairpin...ne vem od kod tebi "na polno". [Joj]

Link to post
Deli na drugih straneh

Moj vidik dirke.

 

Štart prepočasen, ne vem kdo je pred mano enostavno zaspal, potem počasi nek tempo vozim. Vzel sem Hard gume, pol tanka goriva. Potem pa v boksih več časa skurim jaz z gorivom kot je bilo potrebno za nalivanje goriva ;) . Pa vseeno glede na to, da sploh nisem bil razpoložen, vsaj večjih napak nisem delal, pa tudi časov ravno nisem imel. Ne vem ali so Hard res toliko počasnejše, ali pa sem bil jaz.

 

Po boksih je bilo pa neke prave vožnje konec, ko mi kar naprej gori modra zastava, ki po mojem mnenju prezgodaj javlja nekoga zadaj. 

 

In tudi tokrat ne vem zakaj, ampak zadnjih 5 krogov kar začne rahlo štekati v določenih ovinkih.

 

Čestitke prvim, ki so res peljali super čase. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...