Skoči na vsebino

2. Imola - 7.12.2014


Recommended Posts

Še to. Pred začetkom dirke VSI preverite, če imate zadnjo verzijo PLP aplikacije. Trenutno je to 0.7, lahko, da se bo do nedelje še kaj spremenilo. V vsakem primeru, vas bom še enkrat opozoril. Tisti, ki ne boste imeli prave verzije aplikacije, boste diskvalificirani z dirke.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 152
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sem slišal, da se po forumih govori, da se je Bonča rodil s keramičnimi zobmi in da ko kihne, zadiši po bencinu.... Kdo bi vedel. Drugače pa se je Team Skywalker na poti do Imole ustavil na kra

Hočem, hočem, hočem...pa kolk si ti star, 5 let, al kaj?!   K en mejhn, razvajen otrok v trgovini z igračami... Kaj jaz vse hočem, pa nimam in vseeno ne težim tukaj!

Borinjo, mogoče boš razumel, ko boš kaj treninga vložil v dirkanje. Takrat tudi tebi ne bo vseeno, ko bo nekdo naredil totalno neumnost in ti pokvaril dirko.   Prosim, da se takih komentarjev, kot s

No sedaj bom pa tudi jaz nekaj besed povedal.

 

Pred dirko Sochi je bila testna dirka Imola. Je bila. In mi je isto Bonča naredil (dive). Pa sem zletel ven in se nisem sekiral. Bilo je v drugi šikani pred ovinkom v levo in v hrib. In sem se tudi razjezil. PI.........A Bonča J.......m ti glavo skozi zid. Sem bil tegoten da bi mu glavo odtrgu. 2 kroga mi je sam to po glavi šlo. Sam čaki zakaj. Brez veze. Fantje za kaj igramo za 100000 eu. In sama jokanja. Kdo je koga zrinil. Drugi orgazme doživlja da on ni kriv, tretji da ga je en od uzadi posilu. Ne vem jaz ne razumem tega. Kup enih jokic, pa sem te nabil v rit z mojmu mkvarnom in kaj pol. Pač se je zgodil dubu si inštalacijo, nov update, da boš znal poznej bremzat. Mislim same jokice mweeeeeeeeeee mwweeeeeeeeeeee, me je zrinu me je zadel me je posilu v ritko. Zakaj se noben iz mojega tima ne prtožuje da je bil izrinjen iz proge pa posiljen v tisto wannabe ritko??? Pa sem bil jaz in Miha in David, vsi smo kasirali od zadi in od strani. Zato ker je to igra. Ko pa bomo za vsaj 10.000 eu igral pol pa jamrajte pa jokajte g.Murnu in vsem nam ostalim.  

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Borinjo, mogoče boš razumel, ko boš kaj treninga vložil v dirkanje. Takrat tudi tebi ne bo vseeno, ko bo nekdo naredil totalno neumnost in ti pokvaril dirko.

 

Prosim, da se takih komentarjev, kot so bili  v tej temi, vzdržiš. Naj to velja kot opozorilo. Naslednjič ne bom tako milosten.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Borinjo, mogoče boš razumel, ko boš kaj treninga vložil v dirkanje. Takrat tudi tebi ne bo vseeno, ko bo nekdo naredil totalno neumnost in ti pokvaril dirko.

 

Prosim, da se takih komentarjev, kot so bili  v tej temi, vzdržiš. Naj to velja kot opozorilo. Naslednjič ne bom tako milosten.

Razumem :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Jap. Jaz vseh top5 pričakujem pod 1:43. Seveda bodo ti časi možni samo na teh dodatnih kvalifikacijah, kjer bo nastavljena Optimum podlaga.

 

 

EDIT: Dvomim, da bo pod 1:43, ker najboljšim voznikom ni treba sploh odpeljat dodatnih kvalifikacij ...

Uredil - Matjaž Murn
Link to post
Deli na drugih straneh

Bravo Mitja. Se mi je zdelo [guns] , da te merđoti ne morejo kar tako prešišat...

Ok. Še lani sem imel cilj pod 5 sec za " [champ] ", zdej sem pa na pod 4 sec zaostanka prišel  :shock: .

Ps.: Mitja, kak spotter pa le naštimej. Pride prev v ovinkih...

Link to post
Deli na drugih straneh

Hvala. So še boljši. Danes imam dirko na Nurru, kjer je tudi Niki Djakovic, tip je noro hiter, ampak še večja fora, je ker vozi kot prava AI, skoraj ni napak. No bomo videli kaj bo. Zelo na tesno bo šlo, ampak ne pričakujem zmage niti pod razno. Pa še Joco bo z nami, ki je tudi hiter kot veter, pa še nekaj meni novih obrazov.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...