Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

Q: Nobenega časa za treniranje, na koncu solidno---P15

R1: Slabo, 2xcuting...pazil nato pri šikanah, nato pa zapeljal po ciljni ravnini prehitro v prvi ovinek....stop&go [wall]

R2: Štart spet slab, nato nas je pa še Šimenc odstreliv kot domine, prijava pade...nato do konca nič posebnega---P9

Razočaran, predvsem nad sabo...nobenga časa za treniranje. Naslednja dirka bo boljša [Jel2]

Kultura na prvi dirki je bila uredu, na drugi pa veliko zaletavanja....bomo jutri malce pregledali prvi krog in potalali par nagradc.

Link to post
  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Q: Naredu kar se je dalo, ampak sm vedu takoj da boljši kot 3. ne bom. To se je seveda uresničlo.

R1: Lepa borba z Apatom, nato pa na koncu v zadnjem krogu izgubil 2. mesto ker me je zaradni napake prehitel Ale.

R2: Malce sreče in spet pristal na solidnem 3. mestu...

3,3,3... Danes očitno zame večer trojk. Če se bo tko nadeljevalo se ne bom nic sekiral. Rešujejo me itak zgolj napake drugih. Prehtet koga je znanstvena fantastika.

Novak, se ne bom, če dobim tist vikend 4 točke... :lol:

Link to post

Veliko bolj zadovoljen sem z današnjimi vožnjami kot v Curitibi.

Lepe, tesne borbe skozi obe dirki.icon_ok.gif

Q: Začel zelo dobro in takoj postavim čas malo pod 1.47.xxx. To je bilo pa tut vse, ker mi časa do konca ni uspelo izboljšat. Tako, da po začetnem navdušenju samo P 11.

R1: Štartal dobro in takoj pridobil mesto ali dve. Pred mano je bla kar gneča, ki pa se je zaradi napak nekaterih malo razrečila. Blo je tut kar nekaj prerivanja in pred mano se je odprla luknja, ki sem jo izkoristil in prišel na P4. Po napaki Novaka prišel na P2 in kmalu ujel Glavača na P2. Nekaj krogov do cilja mi ga je uspel prehitet in po težkih bojih uspel končati na P2. icon_champion.gif

R2: Štartal malo slabše. Še dobr, da nisem bil edini tko, da nisem nič izgubil. Spet so bili lepi in fer boji in počasi pridobival na mestih. Dobr si se držal Tušar. Nisem mogu varno mimo. Po Tušarjevi napakci mi je le uspel, tako, da sem nekaj časa vozil na P3, katerega pa mi ni uspelo zadržat pred Glavačem. Končal na P4.

Se vidmo na naslednji

Link to post

Brez dela ni jela, tako je to pri meni.Kvalifikacije kot sem nekak mislil, nič posebnega, se mi zdi da 17mesto.R1 je bilo lepo do 2 ali 3 krog, pač jaz nisem mel kaj za naredit, Vončinata nism videl in samo na enkrat sem odletel dalje in zadel Maxla in ena kepa se je nardila v ovinku, jaz se oproščam, sm res nisem mel kaj za naredit, tam kot sem bremzal, bi se 100% utsavil, nato mi je nekak šlo, bil celo 6 in gledam Murna za sabo, kako se približuje, nardim napako in padem na 9 mesto.R2 polom iz 9 mesta padem kr na 15+, nekje uničim avto, že 3,4 krog in konc veselja.

Link to post

Dokaj zadovoljen z vikendom.

Q: malo mi je zmanjkalo, zopet delal PB v krogu ko se izteče čas in sem bi se malo prekratek... pa drugič. P2. bravo Novak za pole.

R1: start uspel dobro, a po pričakovanju sta me Kralj in Glavač prehitela do T3 , obdržal p4. zaplet in napaka Kralja in Novaka V L1 v Nurburgring me je spustila pred Kralja, ker sem začel zasledovati glavača in Novaka. V L2 zaplet z Glavačem in prevzem P2 po notranji strani. Sorry glavač, mal se mi je preveč mudilo... pardon icon_zvizg.gif Lov za Novakom je bil zanimiv v L3 in L4 nekaj napakic kar mi ni preostalo drugega kot da ga prehitm v L5 v Estoril po notranji. :) obrdžal P1 in solidna prednost na koncu. P1 icon_champion.gif

R2: dokaj dober štart, obrdžal P8 nakar komaj uidem Mirku Novak s TDIjem ko je kar pozno bremzal za mano v 180, tako za tem pa šok, v Chateau d'Eau glavač preveč napade robnik in ga postavi postrani, jaz pa po idealni za njim, komaj odvijem, sem se že videl kako ga bom obrnil a pravi čas odvijem. Takoj nasleden ovinek, Lycee, pa zopet Mirko Novak z lockanimi bremzami vame in prvi cut track v obeh dirkah... se ga otresem na ciljni, in zasledujem Šostra, Marko Mejaka, Kurenta in Glavača kar v L5, Mejaka malo odnese, Kurent odločno napade in mimo na koncu ciljne smo bili Kurent, in pa iz desne js, Mejak, in Glavač. Kurent zavije v Grande Courbe pa sem v troboju odnesel samo crash v zid in konec direk. lahko bi še malo potrpel, prehitr sm hotu mimo, kljub čakanju v prejšnjih krogih... odstop.

se vidimo v španiji. Ole icon_ok.gif

Race 1

capture2009-11-2300-48-2.jpg

capture2009-11-2300-49-5.jpg

capture2009-11-2300-51-0.jpg

capture2009-11-2300-55-5.jpg

capture2009-11-2301-00-2.jpg

capture2009-11-2301-01-3.jpg

capture2009-11-2301-02-2.jpg

capture2009-11-2301-05-2.jpg

capture2009-11-2301-10-4.jpg

Race 2

capture2009-11-2223-32-3.jpg

capture2009-11-2223-34-0.jpg

capture2009-11-2223-35-2.jpg

capture2009-11-2223-36-4.jpg

capture2009-11-2223-41-5.jpg

Link to post
Q: Njega sem nato tudi prehitel vendar malce na grd način. Malenkost sem trčil vanj, a sem nato počakal, da bo šel naprej ... Pa mu je uspelo še na pesek zapeljat in je bil prepočasen ... Od zadaj pa je že prihajal Šoster, zato sem se odpeljal naprej.

Se strinjam, sam tud da mi je "uspelo" na pesek zapeljat se lohk le teb zahvalm... Sej se zgodi, sam prijava bo pa vseen padla :) Po tem dogodku v R2 zgubu vso koncentracijo, začel napake delat, fasal 2x stop&go in itak padel iz točk.

Kvalifikacije sicer porazne, P18(!) sam nekak sem potem v prvi dirki vseeno uspel - tudi ob pomoči drugih - prilezti na P7, kar niti ni bilo slabo glede na situacijo.

All in all = naslednjič mora biti boljše

Ja sej to sm hotu povedat, da ti je uspelo na pesek zapelat zarad mojga trka. Nisem hotu nič slabga v postu, se pa res opravičujem za incident, ker ni bilo namerno. Sem upal, da mi bo uspeli prit na notranjo stran pa enostavno ni zneslo, pol mi je pa sam zalockalo kolesa in sm trčil. Tko da se opravičujem še enkrat [Joj]

Link to post
Q: Njega sem nato tudi prehitel vendar malce na grd način. Malenkost sem trčil vanj, a sem nato počakal, da bo šel naprej ... Pa mu je uspelo še na pesek zapeljat in je bil prepočasen ... Od zadaj pa je že prihajal Šoster, zato sem se odpeljal naprej.

Se strinjam, sam tud da mi je "uspelo" na pesek zapeljat se lohk le teb zahvalm... Sej se zgodi, sam prijava bo pa vseen padla :) Po tem dogodku v R2 zgubu vso koncentracijo, začel napake delat, fasal 2x stop&go in itak padel iz točk.

Ja sej to sm hotu povedat, da ti je uspelo na pesek zapelat zarad mojga trka. Nisem hotu nič slabga v postu, se pa res opravičujem za incident, ker ni bilo namerno. Sem upal, da mi bo uspeli prit na notranjo stran pa enostavno ni zneslo, pol mi je pa sam zalockalo kolesa in sm trčil. Tko da se opravičujem še enkrat [Joj]

Opravičilo sprejeto [ok] Pa ne mi zamerit, sam prijavo bom vseeno podal - sem namreč zagovornik doslednega spoštovanja tega sistema ( če je seveda upravičena prijava, sam zato so potem pa itak sodniki na mestih da razsodijo )...

Link to post

no pa da še jaz neki napišem :D

Q: personal best spet na čist na koncu q in p8

R1: slab štart, pridobil 1 mesto, ki sem ga nazaj zgubil, ko sm pazu, da ne bi koga zbil v hairpinu. Do konca dirke pridobival mesta na račun tistih s stop&go in Novaka, ki je letel v zid in končal na 4. mestu

R2: še slabši štart, ker mi je zamoril avto, v prvem ovinku uspel pridobit nekaj mest, ker so se spredaj mal drgnil :D mal kasnej me je zarad napake proti koncu kroga v zadnji šikani prehitel Kurent, na ciljni ravnini pa sta me vsak po eni strani še Glavač in Apat, ki pa je bil, kot je sam reku mal preveč neučakan in je zato letel v pesek. Do konca sem imel še nekaj borb z Novakom, prvič sem ga uspel prehitet v hairpinu ampak sem naredil napako v šikani za tem in spet zgubu mesto, krog kasneje sem pa ga butnu, mal počakal, da gre naprej in do konca dirke odpeljal brez posebnosti in končal na p7.

glede prijav....na prejšnji dirki sta me 2 poslala v pesek pa ju nisem prijavu, ker se pač vsakemu lahk zgodi, naslednjič, če me kdo od teh dveh spet zbije vn pa bo prijava :D Če bi mel v real life tko stroge sodnike, tarquini zihr ne bi bil prvak :mrgreen:

Link to post

Ja, glede prijav smo mogoče res mal prestrogi... :P Tut js bi lah kej prjavu ampak ce gresta 2 vštric in za enga zmanka prostora je pac kar je. Če seveda pri tem ne izgubiš ful mest.

Da bi dal prijavo za Apata se mi zdi brezveze itak ni blo velke izgube,... je bil pa tist Hondaš brez skina za mano pravi kamikaza potem ko je pršu za mene (ki sm mel 20-30kmh manjšo hitrost na začetku ravnine)... :D Res da ga je na njegovi desni (kjer je mel plac) zapiral Ale, sam zato bi mogu zabremzat in to je to... ta pa direkt vame kokr da me ne vid... Sama sreča da je šlo vse naravnost in me ni odneslo v maline. icon_opa.gif:P

Link to post
Ja, glede prijav smo mogoče res mal prestrogi... :P Tut js bi lah kej prjavu ampak ce gresta 2 vštric in za enga zmanka prostora je pac kar je...

Ne vem, če je to glih dober primer...če gresta dva vštric...

Jaz pa mislim da, če je nekdo naredil napako, naj tut nosi posledice. icon_opa.gif Tut jaz sem napako naredil na dirki v Curitibi in se opravičil, pa zaradi mojega opravičila nisem pričakoval, da Mejak ne bo napisal prijave. Če bi jo, bi tut jaz kazen brez ugovarjanja sprejel.

Res je, da se napaka lahko zgodi vsakemu, če pa je zaradi tega nekdo oškodovan je normalno (vsaj zame), da se napiše prijavo. Res je tudi, da se večina nas pozna in smo prijatelji, samo, da zaradi tega ne napišemo prijave...pol najboljš, da jih ukinemo.icon_joj.gif

Fantje, pište prijave za nesreče kjer ste bili oškodovani...prijatli bomo pa na pikniku, kartingu al pa kr tko na piru.icon_ok.gif :mrgreen:

Link to post

Itak pregledaš situacijo in vidš a je res bil en dotik iz obupa iz 10m zadej al je bil navadn racing incident. Pri prvi situaciji boš seveda spisal, če bomo pa za vsak dotik pr katerem zgubiš eno mesto oz. kakšno sekudno pisal pol pa vseen če nehamo dirkat.tongue.gif

Ampak kot sm ze povedal, preglejte situacijo pa presodte, a je blo res tok agresivno in brezupno prehitevanje, da si zasluž +10sekund za tiste 2 vaše izgubljene.

Link to post

Sej če ne zgubiš nobenga mesta se men zdi, da skor ne bi treba pisat prijave....razn na konc sezone, ko bo komu pomembna vsaka točka in bo zaradi incidenta izgubil možnost, da ujame nekoga. Jst pa Kurent sva lani itak dodelala sistem kaznovanja, tko da, če niste zihr, kr napište prijavo pa bomo že pregledal. Ni nujno, da bo vsakič kazen....in ni nujno, da bo kazen dobil vedno tisti voznik, ki je bil prijavljen ;)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...