Skoči na vsebino

Imola - 16.11.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 91
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsi ki boste danes vozili, si namestite in omogočite naslednjo aplikacijo.   PRENOS   Arhiv razširite v: ..Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python   Aplikacija preverja sekanje ovinkov b

ekran je bil prenasvetl naštelan in sem mogu mal improvizirat v editorju ker kamera ni dobro sprejemala te svetlobe, je tak ko je Sm predčasno končal ker se mi ni dal več, itak sem bil 3ji, murn 14

Vsi ki boste danes vozili, si namestite in omogočite naslednjo aplikacijo.   PRENOS   Arhiv razširite v: ..Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python   Aplikacija preverja sekanje ovinkov b

Ime ekipe sem popravil, imena skinov in vsega ostalega bo ostalo, ker itak noben ne vidi - skin imaš pa tko al tko narejen pravilno. Bo OK?

Aja sem mislil da ima tudi to veze, pa saj mene osebno nič ne moti. Samo da ne bi kdaj prišlo potem do kakšnih zapletov zakaj je tako, edino to me je malo skrbelo. Nič drugega. Jaz zmeraj pravim, če je drugim vredu in zaradi tega jaz ne nosim posledic mi je čisto vseeno kako je. :)

 

Hvala za trud.  

Link to post
Deli na drugih straneh

Vsi ki boste danes vozili, si namestite in omogočite naslednjo aplikacijo.

 

PRENOS

 

Arhiv razširite v: ..Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python

 

Aplikacija preverja sekanje ovinkov brez nadležnega 5s penaltyja. Enostavno vam v chatu izpiše, da ste sekali. Po več kot treh, boste dobili kazen vožnje skozi bokse. Tudi to napiše v chat. V logih se ta chat log tudi izpiše. Tako bomo z lahkoto ugotovili kdo ni peljal skozi bokse, ko je dobil kazen. Ko se peljete skozi bokse, se ne smete ustaviti (menjati gum, dolivati goriva), drugače se kazen ne umakne.

 

Najprej v Options aplikacijo omogočite, nato jo še v igri, v desnem meniju vključite!

Uredil - Matjaž Murn
  • Upvote 6
Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...