Skoči na vsebino

Imola - 16.11.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

Q: Nekaj driftanja bilo prisotnega v acque minerali na koncu lepo P7 spodoben cas

 

R:Murn mas sreco da sm te v gneci zadn trenutek opazu ter sel na desno stran.1 zavoj dirka se lepo zacela,najprej borut priletu od zadaj mu je oprosceno ker me je še lepo nazaj poravnal [dance]  evo nakar pa  v ovinek Tosa grem cisto po notranji strani prehitim alen-a nadaljumem po levi strani ob robu se vidi na posnetku ki ga je dal zammex nakar sm pred alenom bum bocno,HVALA alen seveda spet vse zbito,ter polepšan vecer.Vredu grem v boxe popravlat avto ter me seveda vsi prehitite,ter se umikam vsem upam da sm se dobr umaknu da ne bo spet kak se najdu da ne poznam pravil itd al kaj me je mislim da MA zadnic napizdeval..Lagal je minimalno se vidi da mi je modem crknu v ponedeljek,ter da imam novega..

 

GLede same aplikacije,ni toliko napacna,le moti me ce recimo zletis vn dobis opozorilo.Tako sm si zarad zbijanja nabral 2 penalty-a,nic kriv seveda,pa se en zdrs vn iz ovinka pa je vozna skozi boxe itd.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 91
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsi ki boste danes vozili, si namestite in omogočite naslednjo aplikacijo.   PRENOS   Arhiv razširite v: ..Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python   Aplikacija preverja sekanje ovinkov b

ekran je bil prenasvetl naštelan in sem mogu mal improvizirat v editorju ker kamera ni dobro sprejemala te svetlobe, je tak ko je Sm predčasno končal ker se mi ni dal več, itak sem bil 3ji, murn 14

Vsi ki boste danes vozili, si namestite in omogočite naslednjo aplikacijo.   PRENOS   Arhiv razširite v: ..Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python   Aplikacija preverja sekanje ovinkov b

Si si že spremenil kanale za sound iz 64 na 32? 

 

Drugače pa sem js že podal nov predlog razvijalcu tega appa.

Kako/kej to spremeniš? Ker ne bi rad da mi naslednjič spet hrešči pol dirke.

Link to post
Deli na drugih straneh

Mislim, da v assettocorsa.ini fajlu...

 

 

 

R:Murn mas sreco da sm te v gneci zadn trenutek opazu ter sel na desno stran.

 
Sej pravim, da ste dobr spelal. Jst sm bil totalno nemočen.
Uredil - Matjaž Murn
Link to post
Deli na drugih straneh

Ja Murnu sem tudi jaz skoraj inštaliral mojga mclarna tja v njegov zadek, bi takoj dobil 3 update na enkrat hehehhehehhehhe. David sorčy lag sem dobil in ni bilo zanalašč da sem te počesal na ovinku. Sem te pa k streči poravnal nazaj. Meni je bila dirka super, samo predolgo traja to vse skupaj. Samo se pa ne bom pritoževal glede tega, odvozil pa sem :) 

Link to post
Deli na drugih straneh

@skyman: 2 dan je danes kar igram assetto pridem na dirko kjer se izogibam sam sebi kaj sele drugim... po dirki se opravicim vsem ki sem/ ce sem udaril v njih ali jih oviral... ni za kej dec pa se kdaj glede na pamet

Link to post
Deli na drugih straneh

Q - Odpeljal par krogov, kvalifikacijski čas / mesto 6. Pred koncem kvalifikacij slučajno pritisnil exit, tako da sem štartal zadnji, čeprav vidim da imam Q čas 6. [wall]

R - Štartal zadnji in ne glede na štart in finiš, vožnja je bila odlična - brez zatikanja, brez distorzije.. Prvič da sem odvozil normalno [ok]  Končal sem 5.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja, če server zapustiš, se ti čas izbriše. V logih od simresults pa ostane čas ...

Vem, se mi velikokrat dogaja da kliknem exit namesto back to :blink:

Drugače pa kot sem omenil, včeraj mi je "čudežno" dobro delalo, za razliko od prejšnjih dirk je ta bila kot da bi vozil na 120 fps [ok]

Link to post
Deli na drugih straneh

Danes je prišel updejt kjer so bile upoštevane nekatere naše ideje, ostalo še pride. Tako da bo do naslednje uradne dirke če zelo uporaben in ne bo potrebnih 5 sekundnih penaltyov.

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...