Skoči na vsebino

RACE On


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 663
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidi mađare kaksen mod so si naredili...  

Fantje, ne kvasite neumnosti, ne bomo več furali prehistoričnih špilov, čakamo na nekaj novega Maxl, prosim ne me banat

Nekaj za PEKA in ostale navdušence nad btcc BTCC 2007 - 2011 Mod (Full Release V3) by. Drummerguy33

Posted Images

najbrz je odvisno od naslova, ali ima kdo kaksno special akcijo, itd...... ko sem jaz vzel gtr evo je bila cena enaka... načeloma pa mislim da je steam malo cenejši...

Link to post

Ma ta RACE ON ki bo v trgovinah pri nas bo zih 40eur. Najprej to prodajo tadrago robo, pol bo pa steam release za nas osle ki ze mamo Race07, ki bo pa cnej... upajmo na 20eur.

Še mal pa bom pisat začel ksne grozilna pisma. [fbi]

Link to post

hehe me lahko dodaš pod podpisnika grozilnega pisma.... itaq pa je res vedno tako da najprej poberes denarja kolikor se pač da... potem pa se malo prilagodis kupcem... mocno pa dvomim da sploh bo na steam-u ker če sem prav videl niti med prihajajočimi na steam-u race on ne obstaja.... oziroma če že bo bo trajalo ulalala...

mogoče bi bilo bolje letos ligo kar se na race 07 vozit.... po moje je še preveč če-jev okoli race on....

Link to post

Na steamu bo pred zacetkom sezone sigurno... ;) Čene pa mal prestavmo za kak tedn, alpa začnemo z Race07, seatom (tisti ki bi mel dizla) pa potem vgradimo TDI ko pride RACE ON.

Še daleč je do tedaj ne se bat... ;) Res da ste Dizlakarji na slabšem ker ne morte trenirat, ampak boste pa zato med sezone mel bolj poskočn avto (s slabim zvokom.) :P

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...