Skoči na vsebino

RACE On


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 663
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidi mađare kaksen mod so si naredili...  

Fantje, ne kvasite neumnosti, ne bomo več furali prehistoričnih špilov, čakamo na nekaj novega Maxl, prosim ne me banat

Nekaj za PEKA in ostale navdušence nad btcc BTCC 2007 - 2011 Mod (Full Release V3) by. Drummerguy33

Posted Images

Vceraj zvecer sm probal race on in morem rect, da mi je blo kr usec, se posebej formula masters na brands hatchu:)

Imam pa eno vprasanje. Ali ima kdo kaksen nasvet kako nastaviti ffb, ker je po default-u res totalno nekoristen in beden. Obstaja mogoce kak real feel, podobno kot za rfactor?

Lp!

Link to post

Mal se poigraj z nastavitvami force feedbacka v igri. Mislim da kakšnih plug-inov ni. So pa sicer na nogripracing neke nastavitve da ti FFB pribliza tistemu v GTR2 za določene volane... sam dele ne vem tocno kje je to.

Sicer pa je FFB v Race07 seriji zlo fajn ko ga enkrat poštimaš prvilno in res dobro čutiš vse kar se dogaja na cesti, v nasprotju z hoovercraft rfactorjem... :P

Link to post

1. B_U_R_I

2. silverfox1973

3. PEK

4. edgeslo

5. Killer_B

6. Robert_S

7. Jero950

8. McGoga

9. zamex23

10. igi

11. Ale

12. Gregor Vodičar

13. Ma!

14. b_sleepy

15. tifos

16.Play komaj čakam da probam!! :mrgreen:

Link to post
Mal se poigraj z nastavitvami force feedbacka v igri. Mislim da kakšnih plug-inov ni. So pa sicer na nogripracing neke nastavitve da ti FFB pribliza tistemu v GTR2 za določene volane... sam dele ne vem tocno kje je to.

Sicer pa je FFB v Race07 seriji zlo fajn ko ga enkrat poštimaš prvilno in res dobro čutiš vse kar se dogaja na cesti, v nasprotju z hoovercraft rfactorjem... :P

Ja jest sm probavu neki, sam mi ni ratal nc pametnga narest. Edina stvar ki jo cutim na ffb so grbine in robniki. Ce mi zablokira guma, ali ce me odnasa zadnji oz. prednji konec se nc ne pozna, za razliko od rfactorja, kjer dejansko cutim vsako blokirano ali v prazno se vrtece kolo.

Janko, a bi lahko prosim dal ksn screen shot tvojih ffb nastavitev v race on ne net?

Drugače se pa strinjam da bi naredili kakšno dirko v formula masters!

lp!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...