Skoči na vsebino

Recommended Posts

  • Odgovori 103
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Otimizirani skini so na voljo za tiste, ki želite........ni potrebno, bi moglo delovat eni in drugi (taveliki).......tukaj so samo teksture 2048 in manjše, ker več se ne rabi in je veliko 371 mb vs 1,

POZOR: če bo kdo želel, delam program za Brisane in Inštalacijo novih skinov, da vam vsega tega ne bo potrebno delati "ročno". Danes na voljo!   @Matjaž: samo drži se izdelave zip fila, kot si se ga

Skinpack_GT3-4_11_2014_full Obvezno VSE skine, ki ste jih prej naložili za GT3 prvenstvo pobrišite. V arhivu se nahaja mapa content, ki jo razširite v mapo C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\comm

Skinpack je posodobljen. Prosim, da vsi stare skine zbrišete in naložite nove (tudi tisti, ki ste mi svoje poslali).

 

Novo poimenovanje map je:

  • ime-ekipe_iPriimek_[Številka]

Npr: Akrapovic-Team_bMrak_13

 

Prosim, da se tega poimenovanja držite tudi ostali, ki boste še pošiljali skine. Prosim, da ste dosledni, ker imam drugače s tem kar nekaj dela.

 

 

Nekaterim sem preview.jpg popravil, ker ste imeli banner od prvenstva notri (??). 

Link to post
Deli na drugih straneh

Jaz postavljam server za našo ekipo,kjer treniramo in imamo svoje skine brez bookinga. Zadeva deluje super,le ko pripravljaš server ti vzame nekaj časa. Tisti,ki bo pripravljal server za prvenstvo vsaka mu čast ;) Ampak ko imaš vse podatke ni problema. Jaz sem si naredil seznam v readme file,kjer sem imel vse podatke,potem pa  samo copy paste sistem v server.

Link to post
Deli na drugih straneh

Mi tudi že probavamo in deluje kot sem že omenil. Me pa zanima, če daš skine npr. od Sloracing ekip v novo podmapo v skin direktoriju, če po tem deluje?

 

To še nisem probal. Najlažje je (za tistega,ki dela server),da si zbriše iz teh map od dirkalnikov vse skine in da noter le tiste,ki se uporabljajo za prvenstvo.

Link to post
Deli na drugih straneh

Na voljo je posodobljen skinpack. Tisti, ki še niste posredovali Steam Community IDja, vam ne bo deloval vaš skin. 

 

Obvezno VSE skine, ki ste jih prej naložili za GT3 prvenstvo pobrišiteV arhivu se nahaja mapa content, ki jo razširite v mapo C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...