Skoči na vsebino

Sezona 2 [2008/09]


Recommended Posts

Ne smeš jih dat v mapo WTCC09 ampak direkt. Poglej spodnji link in ga primerjaj s svojim. Vsaka mapa ekipe mora biti direktno v custom skins mapi. Ti jih imaš pa še v podmapi WTCC09.

D:UsersJureDocumentsSimBinRACE 07CustomSkinsWTCC09 2max racingIngameFlag.tga

Ne, ni fora v tem. Lahko jih imaš v poljubni mapi.

Sem pa ugotovil vzrok za obe napaki:

1. Napaka z neveljavnim formatom datoteke IngameFlag.tga: Ko sem jo odprl v PS in jo shranil v 32bit formatu, ni več javil napake. Če še koga to moti, lahko prenese popravljeni IngameFlag.tga in ga shrani v vse mape s skini WTCC09 (kjer so, COLAK-KONAMI imata svoj ingameflag, ndesign ima pa napačno referenco v INI-ju).

2. Napaka z manjkajočimi teksturami: V datotekah INI, za katere napiše, da nima teksture, manjkajo datoteke DDS. V INI-ju je referenca na teksturo DDS, datoteke pa fizično ni.

Link to post
  • Odgovori 2,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se ne bomo sam kregal kdo je kej kriv pa kdo ne... ena "fotozgodba" 3 wide T1 - Mejak cist zmesan po 3h kolesih : Ljubljanske Mlekarne skozi Lesmo 1: Sendvič - Šoster = salama :

Posted Images

  • 2 months later...
...ne pa potem zapirat na zaviranju.

Zakaj pa nebi smel zapirat na zaviranju? Mislim, da če si dovolj spredaj, lahko komot zapreš voznika za seboj, on mora pa na to pazit...

Če že zapiraš pa je tisti nekako uspel prit vštric s tabo, se mi zdi, da je smiselno, če pustiš za en avto prostora. Sej je logično, da boš ti na zunanji strani odletu, če ga boš zaprl. Kaj ti pol nucajo kazni, ti boš pa vseeno zakluču 10 mest nižje...

Nvem, a noben od vas nobene WTCC dirke nikol ne gleda?

Link to post
...ne pa potem zapirat na zaviranju.

Zakaj pa nebi smel zapirat na zaviranju? Mislim, da če si dovolj spredaj, lahko komot zapreš voznika za seboj, on mora pa na to pazit...

Zakaj pa sem potem jaz dobil že opozorilo glede tega, da naj to ne bi delal?

Po tistem treningu v okayami sva z Novakom lih o tem debatirala, kdo je bil kriv za tisti dotik in prišla do zaključka (ko se je še s tabo posvetoval), da je bil on kriv, jaz sem ga pa nefer zaprl in tukaj je še en razlog, zakaj se temu izogibam. Pravtako je tudi Apat mnenja, da sem sam kriv za ta skoraj izlet v pesek. Ko ti je nekdo na riti pač morata bit oba previdna in fer, ne sam tisti zadaj :)

kMSe4cObBNw

@killer_b: ta najin zaplet sm dal sam kot primer, da ne bo kdo mislu, da te zdej grdo gledam zarad enga trka na treningu :D sej zato pa so treningi, da se razčisti kaj se sme in kaj ne in kaj je fer in kaj ne :)

Link to post

Težko bi ocenu ker ne poznam te proge, tko da ne vem ali je Bmw res toliko prej zaviral, da je Volvota presenetil, samo glede na videno bi jz okrivil voznika Volvota.

Link to post
Če že zapiraš pa je tisti nekako uspel prit vštric s tabo, se mi zdi, da je smiselno, če pustiš za en avto prostora...

Se strinjam...če je uspel priti vštric. Pa še to v primeru, da tisti za teboj NI prepozni zaviral.

Govora je bilo v primeru, ko dirkač za teboj še ni vštric s teboj ampak te zadane od zadaj. Če pa je zaviral prepozno je pa vseeno kam te zadane!

Maxl sej nismo v parlamentu.

Lahko se dobimo enkrat pri nekomu in pogledamo par različnih incidentov in vam razložim kako se dosodi v določenih primerih.

Link to post

Stari!!! Sam on je krnaenkrat zavil direkt pred mene....na posnetku se še vidi, da sm probal zavit stran, ampak v takem primeru nisem mogel narediti ničesar. Ja tehnično sem kriv, isto kot v normalnem prometu (tisti ki od zadej prileti je kriv) in bi dobil kazen.....ampak na konc dirke bi ga pa nalomu zaradi te svinjarije, da bi bil vs črn. Sam povem.....on je v bistvu tisti, ki je izsilil incident, jst sam nisem dovolj hitr reagiral na njegov manever.

Poleg tega se pa tako ne zapira.....Mejak bi moral že pred bremzanjem izbrati notranjo linijo (sej sem bil za njim) in jst ne bi imel izbire, kot da ostanem na zunanji. Ne pa da je on cel čas na zunanji, jst na notranji, potem mi pa pri zaviranju zavije na not....jst ko enkrat začnem bremzat ne morm zavijat.....to je bil svinjski manever in v real lifu bi se zihr lahko pritožil in zadeva ni tko nedvoumna kot je vidt nekaterim. Če pa tega žal ne vidite, potem pa kaj naj rečem....Kurent zate isto velja!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...