Skoči na vsebino

Ferrari F40 HOTLAP [2014]


B_U_R_I

Recommended Posts

Pred izidom večigralske funkcije Assetto Corsa, si bomo lahko dolge zimske večere popestrili z novim tekmovanjem. Prvenstvo bo izvedeno v že prej omenjeni simulaciji, z legendarnim dirkalnikom Ferrari F40, ki je v svojem času veljal za presežek inženirjev iz Maranella.

f40-hotlap.jpg

 

Na dirkališčih Vallelunga, Silverstone, Mugello, Monza in Imola se bomo lahko pomerili v vožnji na čas (hotlap), ki jo podpira aplikacija RSR Live Timing. Pred prijavo si preberite , če pa imate težave z namestitvijo aplikacije, si pomagajte z vodičem.

  • Tip tekmovanja: vožnja na čas (hotlap)
  • Simulacija: Assetto Corsa (Steam Early Access)
  • Dirkalnik: Ferrari F40

Urnik:

  • Vallelunga: 14.2.2014 – 20.2.2014
  • Silverstone: 21.2.2014 – 27.2.2014
  • Mugello: 28.2.2014 – 6.3.2014
  • Monza: 7.3.2014 – 13.3.2014
  • Imola: 14.3.2014 – 21.3.2014

Prijavljeni vozniki:

  1. Matjaž Murn
  2. Joco Gorenc
  3. Aleš Kurent
  4. Mirko Novak
  5. Domen Gantar
  6. Damir Dubarič
  7. Benjamin Kronaveter
  8. Domen Grča
  9. Mitja Bonča
  10. Matej Dakskobler
  11. Tomaž Selčan
  12. Simon Bevčič 
  13. Marjan Koderman 
  14. Toni Aničić
  15. Marin Čolak 
  16. Miha Fabijan 
  17. Aleks Pucer
Link to post
  • Odgovori 199
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po premisleku sem prišel do ugotovitve, da sem bil tukaj verjetno "malo" pregrob s bededami. Očitno sem imel slab dan, nikakor nisem mislil tolk grobo, kot sem napisal   Tako, da se opravičujem up

Prvenstvo se je minuli petek zaključilo. Najbolje je svojega rdečega vranca krotil znani as slovenske simracing scene Mitja Bonča. Prvenstvo je dobil sicer brez zmage - osvojil je štiri druga mesta in

ovo je najveca LAZ i PREVARA koju sam cuo u zadnje vrijeme,hahahahaha pa Janko ti najveci alkoholicar i pivopija hehehee i zbog piva bi vozio 3.000 km looool   :D

Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...