Skoči na vsebino

Porsche SuperCup [2014]


mAxL

Recommended Posts

Res lepa dirka danes. Škoda ker sem naredil neumno napako in razbil svoj avto.

Drugače pa res ne vem zakaj imate sploh kašršnokoli pravilo glede sekanja, oz širjenja linije. Edina res velika pripomba iz moje strani. Sekalo se je vse po prek. Niti malo truda da se nebi nisem opazil in to se meni osebno zdi ne fer. Na tej progi se pozna to za krepke pou sekunde. Če se je kdo držal tega pravila se opravičujem, mislim na splošno oz praktično vsi hitejši niso, mislim da z izjemo Luka Oslakoviča ki kar sem jaz opazil je resnično pazil na te stvari.

Povsod kjer se to pregleduje bi bile take kazni da bi zmagal nekdo ki je bil v resnici na 6em mestu...

Upam da se nekomur ne zamerim samo fair play glede taga na ničli. Vem za naslednič, sekaj kaj te boli K, saj vsi drugi tud.

Dodajam: Ob pogledu posnetka vidim da je vse še veliko huje kot sem opazil iz avta. od 2/4 kršitve na krog...

Uredil - Luka Peklaj
  • Upvote 2
Link to post
  • Odgovori 248
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Statistika in rezultati Red Bull Ring! Lp

Jutri zvečer moramo kaj povadit, poršejčki so že živčni v garažah in hočejo piskat po progi

Pa kva delate? Sred ravnine takoj po štartu je že pokalo. Madona kdaj se boste naučil da je treba mal tud na druge gledat, ne pa sam rint u tri krasne. Če prepozno zavirate se ne ustavte tako da se za

Malo premalo treninga je blo da bi lohk se boril v skupini okoli P5, pa vseeno dobra dirka do odstopa. Sem gonu po ciljni za Lukom, pa sem pozabil par metrov prej bremzat zarad zavetrja, tko da mi je malenkost zmanjkalo, se probal izognit in narahlo zid pošlatal.. pa je šla guma.. rezerve se mi pa ni dalo dajat gor :D

Link to post

Res Miha [ok] , tam bi me lahko komot poču (kod bi nardili nekateri) ampak si preprosto se izmaknu. Drugače svaka čast, z dostmi sem imel borbe, use fer, brez problemov, edino na štartu sm zafrknil, ko mi je umru auto in sm pristau med zadnjimi in me je v prevem bremzanju nekdo porinil in nisem mel kaj... odrinlo me je v tistega spredaj in vrtenje je sledilo. In pol iz 14. na 7. mesto pridet hehe ni bla lahka [Jel2]

Link to post

Glede na pomanjkanje treninga sem dosegel odlične čase, nisem pa bil preveč konstanten.

Na štartu sem prezgodaj bremzal v T1 in Marin je šel po notranji liniji mimo. Potem sva ima odlične borbe, vodilni se je zamenjal vsaj 3x tako da ni bilo dolgcajt.

Bi pa pripomnil Marinu da ni ravno pošteno če 10x spremeniš linijo ko je nekdo za tabo, pa npr. blokiranje ko grem na notranjo linijo 50m pred bremzanjem... Ker v takem primeru moram preveč pazit in zgubim hitrost.

Čestitke Marin za novo zmago in Vedran za podium.

Lp

Link to post

Luka to jaz že neki časa opažam in parkrat sem tut opozoril, pa ni dost drugač...

Prve kroge naredil šele v kvalifikacijah...na žalost prej ni blo časa.

Začetek dirke z 16. mesta je bil kar zanimiv. Avti leteli levo in desno tko, da sem v prvi ovinek (šikano) prišel na 11. mestu. Pol pa nekaj krogov dobrih bojev z Miho in Tilnom. Miha sorry za bump. Dobr se je izšlo...Nato napaka na zaviranju v prvo šikani in stop/go. Na poti v bokse še ena neumna napaka pa je šla še guma, tko da sem mogu 2x v boxe. [wall] Pol pa še drive thru za kao neupoštevanje modre zastave. A sem mogoče koga oviral, ko me je lovil za krog? Sem pa vseeno vstrajal do konca in konča na P9...in to brez sekanja! [ok]

  • Upvote 1
Link to post

Hvala, prav nič mi ne pomaga to. Samo da sem vrgel ves trening in čas v prazno. Če nimaš občutka raje potem ne pridi na dirko, tole kar si naredil je res daleč od dopustnega.

Res je naredil sem napako ko sem se odločil voziti... In s tem tudi kaj hitro napako pri izhodu iz ovinka. Da me je pa od ograje odbilo na progo pred tebe, bi se pa lahko to zgodilo čist vsakmu, ki bi se nerodno zaletel potem ko bi naredil napako. Ker tudi najbolši delajo napake...

Link to post

Res je naredil sem napako ko sem se odločil voziti... In s tem tudi kaj hitro napako pri izhodu iz ovinka. Da me je pa od ograje odbilo na progo pred tebe, bi se pa lahko to zgodilo čist vsakmu, ki bi se nerodno zaletel potem ko bi naredil napako. Ker tudi najbolši delajo napake...

popravek: nisem mislil mene z besedo najbolši . daleč od tega. zgodi se lahko tudi alienom, redko ampak se jim

Link to post

Še vedno opažam, da so še vedno žalostne situacije v prvem ovinku. Pred skoraj 2 leti sem imel eno dirko na R2P, bilo nas je ogromno in kaj se je dogajalo v prvih nekaj ovinkov.Dirka se ne konča v prvem ovinku (čeprav se za nekatere ki so nedolžni, konča ravno tam) In opravičujem se za offtopic.

  • Upvote 2
Link to post

Ja sam zadovoljan sa dirkom ali nisam nista trenirao osim danas malo pa mogu rec da sam lose vozio. Bravo Joco bio si brz svaka cast imao si gresku na startu jer si prerano kocio pa sam to iskoristio i jos jednu kad si se zabio u mene i okrenuo ali bila je dobra utrka i jako zanimljiva.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...