Skoči na vsebino

Porsche SuperCup [2014]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 248
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Statistika in rezultati Red Bull Ring! Lp

Jutri zvečer moramo kaj povadit, poršejčki so že živčni v garažah in hočejo piskat po progi

Pa kva delate? Sred ravnine takoj po štartu je že pokalo. Madona kdaj se boste naučil da je treba mal tud na druge gledat, ne pa sam rint u tri krasne. Če prepozno zavirate se ne ustavte tako da se za

Štartam zadaj da me ne bodo zbunkali v prvem ovinku, pa (spet) zajebem Eau Rouge in bam... počasi do boksov na popravilo, potem pa par krogov vozil za Damirjem, pol pa spet Eau Rouge in zaključil :D

Monza je pa ful lepo narjena (ta ki jo peljemo drug teden) :) Čeprav mi pista drugače ni všeč...

Link to post

V redu dirka(zaradi Spa) sicer pa malo dolgočasno spredaj... Manjkal je še Marin, me zanima kakšen bi bil razplet glede na to da mi Spa zelo leži (njemu pa je prejšnjič Bathurst :)).

Čestitke Kralju in Luki za 2. in 3. plac.

Link to post

Na Q mi je ratal super krog, kar je blo dost za P5.

Štartam previdno, izgubim 1 mesto, potem pa napetih 25 minut s Troštom, Pekljajem, Oslakovičem in Erženom, odlične borbe, take dirke so nekej vredne :D

grab002.jpg

grab003.jpg

Še dokaz da se mi je res dogajalo do 12. kroga(rdeča črta) :D

untitled.jpg

Uredil - daks
  • Upvote 3
Link to post

Dobra dirka,ocito da manjka treninga jer ako hoces da pobijedis treba mnogo treninga za vozaca kao sto je Joco,a ne moze se doci pred dirku i gasaaaa (tako Trost zbori :D).

Dobar start i predjem trosta ali Erzen rano koci pred turn 1 i Trost vrati poziciju,ali dobro kocenje poslije pravca i onda lov na Erzena koji pravi napaku i skrsi auto,Joco je vec otisao daleko tako da je bio nedodirljiv,Cestitke Jocu na odlicnu voznju i zmago,

Nadam se da cu pred Monzu naci vremena za trening jer za ovaj porche treba puno trenirati.

  • Upvote 1
Link to post

Nevem kaj naj sploh še napišem. :) V glavnem Nidler me je nabil v ograjo.In spet lepo vozil zadnji in se odmikal za krog hitrejšim. Fabi junior do naslednjič si ti na vrsti da treniraš zaviranje v prvem ovinku. ;)

Link to post

Q sploh nisem resno jemal, ker tudi ne bi dosti višje stal, sem bil nekako mnenja kot Miha da je bolje začeti zadaj.

Dirka se je začela super, bil sem že zelo visoko, ko me Nidler odpelje ven. Izgubim kar nekaj časa, pa še razbit levi del zadka, temu primerno se je avto tudi peljal do cilja.

Čestitke prvim trem.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...