Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Včeraj sem odpeljal par krogov, potem sem pa Mirota pustil samega. Sem pa videl, da je folk dol metalo. Ok, nima veze. Glede 2009 in FSONE 2008 bi se težko odločil. Grafika je boljša v 2008. Fizika pa se mi zdi pri obeh skoraj enaka. Je lažje vozit kot pa to kar vozimo sedaj. Me je pa zmotilo da v 2009 brez TC avta sploh ne zavrti oz. ko štartaš na ravnini se kolesa ne vrtijo v prazno in je tako sedaj v ligi. Aja, pa steza je tut malo pretemna, da se črt skoraj ne vidi icon_buzara.gif

Moje mnenje.

- Če hočemo bit v koraku s časom in pripeljat čim več folka, da bo zanimivo, potem mal zamižno in pejmo na 2009

- Če bi pa raje vozili 2008 potem pa gremo na FSONE2008, čeprav mi je občutek čutenja dirkalnika skoraj najboljši v tej ligi, ki jo imamo.

OK....naj bo, jest glasujem za 2009!

FSONE2008 = 0

F12009 = 1

ajde še ostali glasujte (večina zmaga)

Link to post

Bi danes že FSONE testirali ali bi še ostali na F1 2009?

Nekateri so oziroma smo imeli probleme z tem F1 2009!

Jaz osebno sem najprej povozil prejšnjo verzijo z novo. Ampak se je izkazalo da to ne dela!

Po neuspešnih poizkusih sem izbrisal vse in na novo naložil in takrat je pol delalo vse ok!

Moram še ta novi FSONE sprobat,da pol lahko rečem kaj mi je boljše!

Pri 2009 me je zelo motilo da avta na volanu sploh nisem čutil. Ne vem lahko da sem imel kaj z nastavitvami volana narobe ampak kljub prestavljanju nastavitev se je avto isto obnašal.

Bom še ta novi FSONE sprobal pa pol povem kako se mi zdi!

Pa še nekaj je! Trackpack od FSONE je nepopoln! V njem ni vseh prog!

Link to post

Hja! Sem malo prej testiral FSONE in moram rečt,da je boljši.

Res je da so avtomobili pač iz prejšnje sezone vendar je občutek vožnje boljši.

Pri 2009 ni nobenga občutka z volanom,ko da ga v prazno vrtiš! Sem poizkušal z raznimi nastavitvami pa nič!

Takoj ko sem menjal mod oziroma sem probal še na FSONE pa je bila stvar povsem drugačna.

Tak da sem po teh testiranjih tudi jaz za FSONE!

Upam samo da čimprej pošlihtajo trackpack! Če ne bomo pač proge sami izbrali pred dirko!

Link to post

tako je , kar se tiče prog [dance] in moda

zvečer ob 20h eno udarmo

server in ip kot vedno (poglejte nazaj v postih)

kdor bo na server prletu , naj prej dol cukne zadno verzijo FSONE 08, da ne bo zmešnjave pol

Link to post

No! Pa da vidimo kdo si upa! [smoke]

Pričakujem tiste,ki imate tolk za komentirat pa vas pol nikjer NI!icon_guns.gif

Pa da se vsekamo na stezi enkrat! Aje,da vidim če upate!icon_thumbsup.gif[it]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...