Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Točno tako treba se je organizirat ker če samo eden vodi vse ostali pa samo čakamo da se bo kaj zgodilo potem smo tako prišli daleč.

Tako zdaj naprej mislim da je Yelo že napisal kaj bi naredili in on se je tudi zelo aktiven na forumu.

Zdaj pa tisti ki hočemo da se to nadaljuje oz. spremeni kar na dan z besedo.

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Jest sem za to da se F1 liga ohrani.

- Sezono začnemo z nova in z istim modom. Glede na to, da je trenutni mod, ki ga vozimo cel in deluje dobro, bi kar na njem naredil novo sezono in začnemo z nova. Če bi spreminjal mod bi šel na 2009, na kaj drugega pa ne. Kako pa deluje 2009 pa ne vem.

- Pomoč: lahko kaj napišem in ažuriram termine in podobno.

- Termin mi kar ustreza. Vikend pri meni skoraj ne pride v poštev.

- Izboljšave:

1 objavil bi cel koledar dirk.

2 dedicated server za treninge.

3 v pravila bi dal (dvakrat manjkaš brez opravičila, adijo liga).

4 promocija da pridejo novi (menjava bannerjev) izključno samo za F1 ligo.

5vozimo vsi z istim setupom? (recimo da bi tako imeli nekaj časa, ker potem bi bilo zanimivo...recimo da lahko spremeniš samo kot sukanja volana, zavore in razporeditev teže. Če nas bo veliko pa se to ukine in vsak po svoje

Lahko se bom še kaj spomnil [dance]

Link to post

Ja kaj se sezone tiče bi tudi jaz začel na novo. Mogoče z pospešenim tempom! Vsak teden ena dirka,da nekje ujamemo termin realnih F1 dirk.

Po tem,ko bi nekje ujeli termin realnih dirk bi pa se držali tega koledarja z to razliko,da bi pač dirka bila v sredo ali kakšen drugi dan pred realno dirko,ki je ob nedeljah.

Ja termin dirk meni osebno tudi ustreza,ker je vikend res bolj za družino.

No pa saj bi tudi vikend še nekak šel ,če bi čas dirk ostal isti. Se pravi ob 21:00!

Koledar dirk je treba objavit v celoti in to je logično. Se pa dirke ne bodo prestavljale pa če sekire letijo. Red mora bit.

Glede novega moda bi rekel samo to,da bi mogoče tudi poskusili z modom 2009. Sicer sem ga osebno že kar parkrat testiral in ni bilo nekih problemov. Je pa to stvar dogovora! Tako kot bomo se vsi dogovorili.

Za dedicated server pa ne vem kako je z tem.

Pravila bo treba posodobit v vsakem primeru!

Kaj se pa promocije lige tiče bomo pa morali tudi sami nekaj storit glede tega. Mislim na razne to***t strani,forume in podobno. Sicer je do sedaj bilo malo uspeha ampak probat ni greh!

Ne strinjam se in se nikoi nisem strinjal z fiksnimi nastavitvami,ker je to polenjanje dirkačev.:D

Ne vem no! Mogoče je že res,da so dirke takrat bolj zanimive vendar zakaj bi moral nekdo vozit na nekih nastavitvah,ki mu sploh ne ustrezajo.

Pa še nekaj je! Saj ko enkrat osvojiš zadevo kako se avto nastavi pol prideš do nekih rezultatov. Tudi sam sem bil enkrat začetnik in sem se moral nekako znajt. Pa mi tudi nastavitve od drugih niso ustrezale so pa bile neka primerjava ali pomoč.

Ne vem zakaj si tisti ,ki se trudi in dela nastavitve ne zasluži uspeha na dirki.

Tako pač je,če več treniraš se ti pol pač bolj obrestuje! Logika!

Sicer pa predlogi ne škodijo in o uresničitvi novih se bomo skupaj odločali. [ok]

Link to post

Ja glede točk je blo tako,da če ne končaš dirke jih dobiš samo v primeru da si prevozil 75% dirke.

Vsaj na prvi dirki je še bilo tako! :mrgreen:

Pol pa se mi zdi da ne več!

Link to post

Če bomo sezono zagnali od začetka pol odpade!

Ne vem še saj moramo najprej postavit vodstvo tekmovanja!

Da se bo vedelo kdo je za kaj odgovoren pol pa bomo videli kako naprej.

Najbolje je počakat,da se vsi sodelujoči in morebitni novinci izjasnijo.

Link to post

Vidim da se dogajajo korenite spremembe, in stvari so se začele premikati! icon_ok.gif

Jst bi biu tud za to, da se začne sezona od začetka, in z 2009 modom (če ni preveč težav z njim)! Drugač pa meni tud ustreza sreda bolj kakor drugi dnevi!

Link to post

Helou vsem!

Jaz sem za to, da se liga renovira ja! Sem tudi za to, da se uporabi novi mod 09. Zdaj, ko nimam volana pa včasih vozim malo s tipkami in mi je 09 mod kar zanimiv tako, da bi lahko z njim probali v ligi ja. Moje mnenje glede setupov je tudi, da si jih vsak naredi sam. Fixed ne pridejo v poštev. Vedite, da ko se bo kaj spreminjalo v zvezi z ligo sem jaz zraven, čeprav me ni bilo na zadnjih nekaj dirkah sicer zaradi tehničnih razlogov, ampak na forumu še zmeraj spremljam novice. Če bomo vsi bolj resni se recimo za videje lahko javim jaz. Nekaj izkušenj imam z izdelavo le teh. Za MOJO zadnjo dirko, ki sem jo odvozil... Bahrain sem naredil utrinke vendar sem delal z nekoliko starejšim programom in se nisem najbolje znašel pa sem potem nekaj zajebal in naredil filmček velikosti 13 GB, kar je pa za mojo bogo povezavo mnogo preveč.

Kot sem rekel, če bomo vsi resni se bom tudi jaz potrudil...

Imam pa eno idejo glede objave na novo sezono, če bo le do te prišlo in sicer, da bi morda napisali kot nevem kakšna bolj ``PRO´´ liga oziroma v tem smislu. Da ne bi vsak prišel gor, ki ve kaj je rfactor. Si mora igralec le narediti svoje nastavitve in skovati taktiko, pa tudi pomoči ni veliko. Čeprav bi pomoči lahko še dodatno izklopili. Samo ideja...

LP, Tim

Link to post

Ja saj to je po eni strani tudi problem da imamo toliko prijavljenih.

Najbrž jih je kar nekaj,ki so se v ligo prijavili brez da bi prej igro oziroma rfactor sploh preizkusili.

Po prvih preizkusih pa so videli da je hudič šalo vzel! Še sploh pri F1 modih pri katerih je veliko nastavitev. In tako se je pol zgodilo,da smo samevali kljub velikemu številu prijavljenih.

Glede izklopa še ostalih pomoči je pa tako!

Mene osebno ne moti,če se izklopijo vse pomoči. Saj se z časom tako ali tako navadiš.

Problem nastane pri začetnikih v tej igri,ki imajo že sedaj probleme kaj šele takrat ,če še TC izklopimo.

Če pa bi se vsi vozniki strinjali da se še TC izklopi pol pa ni problem.

Je pa res da potrebuješ nekaj časa,da se navadiš na vožnjo brez TC-ja pa tudi nastavitve se spremenijo.

Sem pa mnenja,da bi znala vožnja brez TC-ja zelo poživit ligo ker se v tem primeru marsikaj dogaja na dirkah.icon_ok.gif

Morajo pa še ostali povedat svoje mnenje glede tega.

V PRO ligah je pa tako ali tako vse razen sklopke izklopljeno plus pogled samo iz dirkalnika!

Link to post

No, pa sem bom tudi jaz oglasil. :)

Zdej, ko bo štartala nova sezona F1 me malo mika, da se Vam pridružim. Glavni pogoj, da se Vam pridružim trenutno je ta, da bi bila dirka kakšen dan, ki bi mi ustrezal. Osebno v petkih, sobotah in nedeljo zvečir ne mislim dirkat. Če bi se dogajalo med tednom, je pa kar možno, da se vidimo na pisti.

Sedaj se vozi ob sredah, se ve že kej, kdaj se bo vozilo sezono? Opravičujem, če je že kdo napisal. :?

Link to post

Ja zdej bo pa prou vsak govoru kdaj mu paše dirkat!! Naj se določi en čas (nedelja zvečer), ko ste vsi doma in takrat dirkejte....ne pa da se vsak zmišljuje k ma 5 minut cajta. Pol se pa sprašujete zakaj ni nobenga.

Link to post

Vse kaj,kako in kdaj bo objavljeno na forumu!

Tak da brez panike!

Tiste,ki ne mislite sodelovat v F1 ligi pa bi prosil,da se svoja mnenja podajo takrat,ko se bo vedelo kdaj,kako in kaj!!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...