Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Ja prijava bi morala izgledat takole!

Nick: Yelo

Ime priimek: Edvin Hekic (Pod svojim imenom in priimkom moraš vozit. Se pravi tako moraš biti vpisan v igri)

Dirkalnik: Renault

Št. na dirkalniku: 5 (Številka ni nujno da je ista kot je v resnici na dirkalniku. Lahko si izbereš svojo)

Poglej na to stran: viewtopic.php?f=61&t=429

Link to post

Prečesal sem listo prijavljenih! Po mojem mnenju je stanje sledeče.

10 voznikov se bo brisalo,ker so neaktivni že od samega začetka.

To so:

Anton Golja Honda 4

Arne Dopudja Force India 35

Dejan Marinic Toro Rosso 15

Denis Voncina BMW Sauber 6

Gregor Lipuzic Honda 13

Jaka Peternelj Force India 8

Mat Novak Williams 7

Matic Vinetic Ferrari 18

Simon Ses Williams 33

Uros Mohoric BMW Sauber 7

2 voznika sta zaenkrat še prijavljena.

To sta:

JANEZ BUTKOVIC Toro Rosso 14 -Sodeloval samo na dirki v Bahrainu!

Od takrat se ni več oglasil.

Robi Banic Renault 77 - Na dirke ne prihaja!

Se je pa večkrat oglasil na treningih!

2 voznika sta na novo prijavljena.

To sta:

Uroš Rovan ?????????? 73

Matej Plesničar Ferrari 52

Ostali smo za enkrat še fiksni vozniki,ki smo večino dirk prisotni. Razen nekaterih,ki pa zaradi zdravstvenih ali tehničnih težav trenutno ne morejo sodelovati.

Preglejte ta spisek in povejte ali se strinjate z tem!

Link to post

2 voznika sta na novo prijavljena.

To sta:

Uroš Rovan Williams - Izbrati mora še številko!

Sem popravil moj post mal kasneje, sam izgleda, da nisi videl. Popravil sem na Torro Rosso in številka 73 torej:

Uroš Rovan

Torro Rosso

73

A zdej pa Istanbul trenirat? Je kakšen trening predviden, da bi mi kdo nastavitve poslal? :)

Link to post

Bi se dalo kermu na kratko razložit kaj bi blo dobro na dirkalniku ponastavit, ker sam nevem kakšne nastavitve spremenijo odziv avta! (razumem samo bolj osnovne nastavitve)

Gledal sem nastavitve avta, pa ima popolnoma nastavljivo podvozje (oz, vse je mogoče nastaviti, ne kot pri drugih modih, kjer je omogočenih le par stvari za nastavit)

Link to post

Aha! Ok!

Nisem videl,da si že izbral številko in menjal ekipo.

Trening najbrž danes po 20:00!

Postavljen pa bo prek Relaya. Tak da če še kdo nima tega programa pol naj si ga priskrbi.

Ostali podatki o serverju pa bodo objavljeni pred 20:00!

Glede nastavitev je pa tako,da jih za naslednjo dirko še najbrž nimamo,ker jih je treba še izdelat. Lahko pa si priskrbita nastavitve iz rfactorcentral. Tam so nastavitve iz različnih modov in si pol te predelaš tako da ti pač ustreza. http://www.rfactorcentral.com/setups/

Pa najbrž se mora prej registrirat na tej strani,če hočeš kaj dol potegnit.

Kako avto nastavit oziroma kaj spreminjat pa mora vsak sam pogruntat,ker si pol nastaviš avto tako kot ti paše. Saj o tem smo že predebatirali,da ene nastavitve pač ne pašejo vsem,ker je čist odvisno od načina vožnje. Tako da je najbolje avto nastavit tako kot ti pač ustreza. To pa je treba pogruntat. Pač tako dolgo testirat da ugotoviš kako in kaj.

Neko število krogov je pač potrebno,da ugotoviš kaj se spremeni,če določeno stvar prestaviš oziroma prestaviš. Dobro! Ni problem poslat nastavitve saj si jih tako ali tako pošiljamo med sabo. Samo vprašanje je če ti ustrezajo.

Link to post

:!: :!: :!: Uroš Rovan Torro Rosso 73 :!: :!: :!:

Ja Torro Rosso je zaseden zato boš moral izbrati drugo ekipo.

Trenutno sta v Torro Rosso Jani Soster in pa Janez Butkovic!

Je že res,da se voznik enega Torra Rossa briše vendar je tega že pred dvema tednoma prevzel Janez Butkovic.

Link to post

Glede na to,da je naša F1 liga postala zelo nezanimiva oziroma se zelo,zelo malo dogaja,smo se dogovorili,da bo prišlo do reorganizacije.icon_opa.gif

Kot ste najbrž nekateri ugotovili,smo bili že med izbrisanimi z foruma.icon_jaooo.gif

Mcgoga pač žal zaradi poškodbe in rehabilitacije ni imel več časa ali pa mu je zmanjkalo motivacije za vodenje lige. Točnega odgovora ne vem!

Po pogovoru z Oxyjem sma sklenila,da bi ligo vseeno nadaljevali vendar pod pogojem,da se ustvari ekipa,ki bi delala na organizaciji te lige.

Moj predlog je,da se ustvari ekipa 4-5 resnih oseb,ki bi to ligo vodila.

Po potrebi lahko tudi več oseb. Odvisno od tega koliko nas bo v ligi in za kaj vse bi se odločili.

Tu mislim na izdelavo filmčkov,pripravljanje novic,skrb za listo prijavljenih in točkovanje,postavljanje serverja,itd.

Vsi tisti,ki se čutite sposobne in ste dovolj resni,da bi pomagali pri vodenju lige se lahko oglasite meni ali pa Oxyju.

Kako naprej?

Ali to sezono nadaljevat ali jo zagnat znova?

Ali menjat mod ali ostat na starem?

Ali prestavit termin dirk na kakšen drugi dan?

Kaj bi se dalo izboljšat?

Vsi,ki imate bilo kakšne ideje ali predloge lahko to objavite in se bomo o tem pogovorili.

Pa naj bo za začetek nadaljevanja to dovolj.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...