Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Bomo jutri v torek naredili en daljši stint bom jaz naredil server okoli 20:15 pa dokler bomo imeli interes bomo malo spreminjali proge pa vdarli ene več prog.

Link to post
Ja, ko si se sam vozu okol..ko boš pa na dirki, noter padu, pohodu gas na izhodu pa se obrnil, pa boš klel kje je TC ko ga rabiš...

[iz]

to vem, nebo prvič :D

Po mojem večina itak vozi brez TC-ja.

Ja če bi vsi brez bi tut js sam če pa loh, zakaj pa ne?

Link to post

Mi lahko kdo poslje kak setup za avto?

Tisto na strani od rfactor-a mi ni cis nic jasno pa se registriran nisem,drugje pa ne najdem nic pametnega.Kaj si sam delam je se samo slabse.

Na maleziji pravte 1.35.xxx jaz pravim 1.54.xxx brezveze [buzara]

Naj mi se en pove kam dodat tisti file,da ga pol zazna.Enga mam je pa na koncu .svm

Link to post

Ja z nastavitvami je tako! Na kakšen treningu je treba bit prisoten pa jih dobiš!

Če jih dobiš na serverju pol ni problem ker avtomatsko ostanejo v sami igri. Pod pogojem da jih shraniš seveda! Tu je treba pazit da vedno shraniš nastavitve,ki so bile poslane od drugih.

Če jih potegneš z neta jih pa moraš shranit v

C:Program FilesrFactorUserDataIME POD KATERIM VOZIŠSettings

In tam potem poiščeš mapo od določene proge ter prenešene nastavitve shraniš v to mapo.

To je vsa umetnost!

Nastavitve,ki jih dobite ali si jih potegnete z neta vam skoraj 100% ne ustrezajo popolnoma. Tako da je treba v vsakem primeru naredit dodelavo nastavitev na sam stil vožnje voznika.

Vse kaj se dobi z neta ali preko igre je pač neka osnova ostalo oziroma podrobnosti si pa mora vsak sam priredit. Jaz osebno še nise našel nastavitev,ki bi mi popolnoma ustrezale.

Morate pa vedeti da ni vse v nastavitvah ampak je ogromno odvisno tudi od števila prevoženih krogov. Se pravi kolk si samo progo natreniral ali nadr... po domače!

Z TC-jem je pa tako! Zaradi mene se lahko tudi brez TC-ja vozi! Sicer pa ima sam mod F1RFT V3 že z vklopljenim TC-jem dokaj veliko zdrsavanje sploh pri izhodih iz ovinkov v primerjavi z drugimi modi.

Link to post

Ja oddrsava kar precej, dokler ne pride downfroce do izraza je na malo bol zaprtih kar party do 4te brzine (dotično tam v Maleziji ko je ostro levo in potem se malček dvigne pol pa desn mal daljši, tam me zmeraj odnese z downforce do maxa), ker po sekcijah kjer so bolj odprte rajde pa NP z 7mo :D

Link to post

Ja saj! In ko progo spoznaš točno veš kje lahko pritisneš in koliko lahko pritisneš na gas.

Pa še takrat se včasih zgodi da te obrne.

In ko spoznaš progo takrat pa se začne z nastavljanjem dirkalnika da gre še boljše.

Je pa tudi res da včasih hitro zadaneš nastavitve včasih pa porabiš kar dosti časa da je pol kolk tolk boljše.

Žal pač ni več tistih modov ko je bil samo pune gas in bremze! Prišli so modi v katerih moraš vozit tudi z občutkom. In v takih primerih ti tudi dober volan dost pomeni. Tako pač je!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...