Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Ma naj gre vse skup nekam!icon_opa.gif

Zaj pa mam že poln kur... te preklete kište!

Nimam pojma kaj je samo igra mi zmrzne! Ne pomaga ne grafike dol zbit ama ništa ne pomaga!

Kar naenkrat je fertik! Mater! To ni več res no!

Link to post

pišuka no .. sem včeraj gledal pa sploh nisem videl, da se je včeraj že zares začelo :(

Yelo ... ej, dej si VISTO gor ... pol bo pa delal rFactor OK ... jest sem imel tudi probleme ...

najprej zaradi driverjev za grafično pol pa sploh ne vem za kaj .. enostavno mi je špli zabrejkal

ali pa se kr celi računalnik ugasnil ... kr sredi tekme :( in ekrat sem celo vodil na tekmi - jao

jao ... pa lohk bi mi na MSN napisal da je dirka ... kakšen team mate pa si icon_thongue.gif ... joke [owje]

Link to post

Najprej čestitke vsem, ki ste si privozili točke.

Odpeljal sem eno povprečno dirko, štart mi je kar uspel, sicer sem izgubil eno mesto, vendar sem hitro prišel nazaj na pozicijo 3. Yelo je pobegnil, midva z Timom pa sva se borila za drugo mesto. V 2/3 dirke sem povozil spojler od enega razbitega dirkalnika in od takrat naprej sem začel izgubljati. Nato je Timo naredil napako in odstopil, nekaj časa sem potem vozil na drugem mestu, 40 sek za Yelo-tom. Na koncu je tehnika izdala še Yelo-ta in tako sem prišel do te podarjene zmage.

Se vidimo v Maleziji! [owje]

Link to post

Hja! Kaj naj rečem!?Če ne kaj druga mi pač tehnika oziroma računalnik prepreči,da bi slavil!

Štartal sem sicer slabo zaradi samih nastavitev avtomobila in to mi je bilo jasno že pred štartom. Izgubil sem vodilni položaj in skoraj dva kroga vozil za Timom. Proti koncu prvega kroga sem ga sicer malo zadel zaradi mojega prepoznega zaviranja. Upam,da ni bilo kaj narobe!

Po tem pa sem čakal na napako Tima,ki se je zgodila pred koncem drugega kroga in takrat sem švignil mimo ter iz kroga v krog povečeval prednost pred zasledovalci. Z postanki ni bilo problemov so pa bili manjši problemčki z zaostalimi za krog a se je vse srečno končalo.

Predvsem bi opozoril na vrtenje za krog zaostalih! Tu sem imel veliko sreče,da nisem koga zadel,ker sem dva ali trikrat naletel na vrtenje po stezi pred menoj.

In na koncu,ko je bilo še kakšnih pet krogov do konca in ko je bila prednost že ćez 50 sec.in ko sem že mislil,da ni več hudih ovir pred mano se zgodi ČMRK! [Joj] In sem lahko samo še opazoval zamznjeno sliko dirkalnika! [iz] Lep pogled! [Jel]

Pa smo tam kje smo! Adijo [champ] Adijo Avstralija [wall]icon_wall.gif

Dober dan Malezija! Pridi k ateji! [ok]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...