Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

ja, setup je tko tko .. lohk ti kaj pomaga ampak lohk si tudi full slabši, a ne yelo :9 Sva zadnjič

mal z Yelotom probala .. oba sva bila full hitra s svojimi .. no, jest mal bl [it] pol je pa on

moje vozil jest pa njegove ... POLOM ... sej, mogoče kaj najdeš uporabnega od drugega sam

zgleda da imava jest pa Yelo čist drug način vožnje. Recimo men je full pomagal setup od

Mirota za Silverstone .. mal sem ga še popravil in bil 3 sek. hitrejši kot prej s svojim ... Jest

zelo rad delam na setup-u sam .. res pa da mora biti osnova, sploh je vzmetenje in trdota tuki

pomembna in tuki ti gre res veliko veliko časa .. pa še to bi se splačalo, če bi pol eno pisto

furali ne vem pol leta ... za eno dirko se pa tudi meni ne da matrat celi teden .. žal res nimam

toliko časa ... pol pa še kreo drugo ligo voziš, pa smo tam k sploh ni časa :(

Yelo, bom pa jest naredu server pol ob cca 21.00 ker prej ne morem če ga kdo drug ne bo ...

Bom pol napisal IP + ostalo :) ker Sepang je prava pista za DIRKAT :)

za gume pa .. jest rad tiščim na polno in s tem res preveč uničim gume - prednje seveda in pol

mi sama dirka ni tolk zanimiva kot qual :D

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Hja......samo na kvalifikacijah ni pik Fiti!icon_joj.gif

Jaz pač imam rad da delam po deset ali več krogov skupaj in da so časi konstantni! In to je to!

Je pa res da če gremo pa z profiji vozit smo pa totalna nula! Oni pa imajo ta špil v nulo naštudiran! Pol se pa zamisliš.....kolk so šele oni porabili časa!

Ja tako pač je! Več voziš boljši si! Čist enostavna računica! [owje]

Link to post

Če bo kdo postavljal server naj ga nastavi tako kot je na dirki.

Pomoč pri vožnji: dovoljeno TC in avtomatska sklopka ostalo ni dovoljeno

Poraba goriva: 2x

Obraba gum: 4x

Poškodbe: 50%

Prvi trening ali Practice 1 Time je v osnovi nastavljen na 60 minut.

Priporočljivo je da se čas prvega treninga spremeni na dve uri ali več. To se da nastavit v failu ki ga najdete v C:Program FilesrFactorUserData?Ime voznika? in v tej mapi poiščete fail Multiplayer.

Tega odprete in bolj spodaj najdite zapis - Practice 1 Time="60"!

In tukaj potem spremenite samo številko (primer:60 zbrišete in vpišete 120 ali več)!

Potem shranite in vse zaprete!

Prvi trening se tako podaljša iz 60min na 120min ali več! Odvisno koliko minut ste napisali!

No! Tako bi naj izgledale nastavitve serverja!

Če pa bo kdo server postavil naj to objavi na forumu tako kot do sedaj!

Objavi naj se IP in geslo ter čas od kdaj naprej bo server postavljen!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...