Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Hmmm! Pa spet v torek dirka!

Ja tak je! Če bom do 21:00 nazaj pol bom vozil,če ne pol me ni!

Pa to tudi me moti,da dan ali dva pred dirko najavite kje in kdaj se bo vozilo.

Kako si pa naj pol človek neke nastavitve naredi?!

Pol pa je logično,da ni nobenga na dirko!

Dajte to malo pošlihtat pa kakšen teden prej to najavit! A je tako težko to gor napisat al kaj!

Link to post

Jest sm že kr nekaj časa nazaj dal možnost, da se vnese v program podatke, pa se ni nobeden javil.

Vse kar je treba....je vnesti slikce in podatke ekip, držav in dirkališč...po končani dirki samo vneseš replay in ti vse samo zračuna točke(ekipe in dirkači)

Program je zdaj celo v slovenščini, novico bi dal na stran, datum dirke, vse skupi bi ratalo tudi bolj resno...eno uro bi se porablo za vnos podatkov(eden poišče ekipe, drugi zastave in tretji dirkališča). Jast žal nisem nevem kak fan F1, niti nimam časa še za to....ampak več kot to pa že nemorem ponudit (forum, novica, ftp in slovenski program)...neki se je sicer McGoga javil...ampak zaenkrat je to to za ta dnar :)

Export v online praksi: http://www.racingontheweb.net/campionat ... /Home.html

Link to post

Škoda,da nas ni bilo več! Smo se pa dogovorili,da bomo zaradi malega števila dirkačev dirko ponovili.

Pa upam,da ne spet v torek! [buzara] Po moje bi blo fajn,če se malo dogovorimo kateri dan bi nam najbolj ustrezal.

Rezultate treninga nisem shranil tako,da naj jih kdo drug gor prpopa,če jih je!

Trening je pa dobil Robi!icon_ok.gif(časa se ne spomnim točno bilo pa je okrog 1:34:5 se mi zdi)

372_9e04dd68af52743b46420dc0b6e048d3

Link to post

Ja v SLO imam rFactor ja! Sem ga že pred dvema letoma prevedel.

Sicer prevod ni glih popoln pač kolk sem znal. Je še par stvari,ki bi se dale popravit ali prevest bolj točno.

Kaj se pa termina dirk tiče pa meni torek ne ustreza,ker imam ob torkih še rekreacijo(fusbal).

Pol pa tak veš kak je pri štajercih. Pir pa pol še enga pa mogoče še z kakim deci presekaš pa pol spet pir itd,itd.icon_ok.gif Pol smo pa tam.icon_owje.gif

Za dirko pa glih ne morem klicat "halo taxsi prosim"! [Joj]

Link to post

Vsi aktivni F1 dirkači!!

Rabim vaše podatke za prvenstvo in statistiko.

Nick:

Ime priimek:

Dirkalnik:

Št. na dirkalniku:

Pa ne vsi najboljši dirkalnik na svetu, MclarenMercedes zbrat!

Tolku zaenkrat, hvala za sodelovanje.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...