Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Zgleda, da bo res kot pravi Yelo ... jest med vikendom ne morem, med tednom pa bi šlo, če bi

bila dirka ob 22.00 ali kasneje, edino torek - takrat lahko že recimo ob 20.00 pa max do 22.00

ker imam pol še eno drugo ligo.

Za ta teden bi pa lohk prestavili na petek, ker mene jutri in četrtek ne bo, če gre seveda ;)

Link to post

Nevem, če je kdo sprobal MMG 2007 2.10. Ampak za moje pojme je ta mod na

najboljši, imaš res občutek dirkanja. Kakšen se vam zdi ta mod? Jaz sem igral v prejšnji ligi MMG 2007, in je bil že tisti mod odličen, samo ta je pa še boljši. Najraje bi videl da bi imeli ligo s tem modom.

Link to post

Po moje je najboljše,da se z sezono še malo počaka.

Moj predlog je,da se še nekaj časa vozijo trening dirke vsak teden ali pa vsaka dva tedna.

Ob tem pa se še iščejo novi vozniki in zbirajo prijave za ligo.

Moti me tudi to,da nekateri fehtate za te nastavitve,ko pa je trening ni žive duše na serverju.

Pol pa dobite 10 minut pred dirko nastavitve pa bi radi tekmovali al kaj?icon_opa.gif

Res je,da se server za trening ni postavil že nekaj časa,ker je brez veze,da se dva sama pogajata po stezi.

Ne vem no kaj naj bi se še naredilo za večjo udeležbo.

Mogoče še lahko probamo z fiksnim terminom treningov,ki bi se na koncu končal z dirko.Eno uro trening pol pa dirka.

Če je v prvih desetih minutah treninga premalo voznikov se trening prekine ali pa se vozniki med samo dogovorijo o nadaljevanju. Mogoče dvakrat na teden al kaj naj....! Ne vem več!

Vidim,da prijav za dirko na japonskem ni več se pravi da zaradi premalega števila voznikov odpade. OK,ker bi tako ali tako samo tri prišli na dirko.

Dajmo sedaj dorečt kako naprej ali še gremo ali pa prekinemo z F1.

Postavlajlec serverja naj določi dva termina v tednu za trening in trening dirko na koncu.

Po moje je najboljše tu nekje okrog 21 ure. No to se naj Miro sam odloči!

Pol bomo pa videli kako bo ali ja ali ne naprej z ligo.

Kaj se pa MMG moda tiče pa ne vidim neke hude razlike.

Sem ga stestiral pa se mi zdi dost lažji za vozit,če imaš vklopljene pomoči ki so dovoljene.

Se pravi TC in sklopko. Meni osebno je ta RFTF1 boljši in težji za vozit!

Je pa to stvar vsakega posameznika kaj mu je bolj všeč!

Link to post

Najprej bi rad pohvalil Mcgoga za zelo dobro opravljeno delo!icon_ok.gif

Stvar dobro izgleda in mi je všeč ker je pregledno in hitro prideš do podatkov.

Kaj se pa treninga tiče bi pa po moje bilo najboljše,da kar malezijo treniramo,če to drži kaj je nastavljeno na tisti strani! Sicer datum ne štima tak,da ne vem ali je samo za probo napisano

ali bo naslednja dirka v maleziji. Po prvi dirki na kateri nas je bilo zelo malo smo sicer rekli,da bomo ponovili tak,da sedaj ne vem točno ali ponovitev malezije bo ali ne.

Sicer mi je pa vseeno kje bo naslednaj dirka.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...