Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Jaz osebno vem za dve! Ampak sta obe na nižji stopnji težavnosti. Skoraj vse ON zaradi tipkarjev.

V eni pravil skorajda ni v drugi pravila so pa je ogromno novincev tak,da obe nista glih po mojem okusu.

Sam osebno imam pač raje dost reda in poštene vožnje v ligi.

Link to post

ŽELIM VAM SREČNO, ZDRAVO IN USPEŠNO LETO 2009!!! icon_ok.gif

Kar se pa tiče formule, pa mislim da bi bilo potrebno ustvarit eno kvalitetno ligo v Sloveniji. Vendar pa se tu pojavi en problem in sicer kje dobiti vsaj 10 resnih dirkačev. Predlagam, da se v prihodnje vozijo take testne dirke kot so se do zdaj, potem se bo pa s časoma videlo, ali je smiselno ustvariti ligo.

LP!

Link to post

Saj to je problem ja! Kje najt vsaj 10 resnih in poštenih igralcev?

Dalo bi se ampak so po moje trenutno razkropljeni po ostalih ligah.

Pa še to je,da je nekaj tudi tipkarjev,ki so še kar resni in se pojavljajo na treningih in dirkah.

Samo pri njih je pa problem,ker hočejo manjšo težavnost,da sploh lahko vozijo po drugi strani me pa

osebno zelo moti njihovo cikcakanje na stezi.

Link to post

Kurc ne, folk bi rad vozil samo na dirkah. Trenirati se pa nobenem ne da, pa delati svoje setupe. Zaenkrat je pomoje najbolje, da vozimo dirke kar tako, če pa bo kaj resnih interesentov, pa, da naredimo nekšno ligo, to vsekakor podpiram.

Srečno 09

Link to post

ja saj to je tudi problem!

Ker se nekaterim ne da avto nastavljat. Pa kaj čemo.......malo sreče pa znanja pa gre!

Včasih pa tudi ne............pol pa v jok pa na drevo!

Link to post

Sej ne rabiš znanja za srtupe. Moreš znat google uporabit :D Rfactorcentral ma vse...če že o tem govorimo.icon_thumbsup.gif

Drgač pa jst že 1 leto iščem ligo za vozit, pa še vedno ni nič po mojem okusu. V ligah kjer so n00bi ne bmo nastopal, ker je vedno velika možnost da te kdo eliminira, kerj so pa pomoči kot je steering asisstance pa brake assistance pa tk brezveze da se vozim ker bi jih itak na krog prehitevu.icon_joj.gif

Čakam na novo opremo zdle, pa vas da gremo na dirko, pa da pokažem da sem vreden da zraven nastopam..najbrž me boste vsi po vrsti prehiteli ampak najbrž ne za veliko icon_dance.gif

Škoda res ker trenutno ne morm vozit... [Jaoo]

Link to post

Nastavitve že dobiš na rfactorcentral!

Samo so pa skoraj neuporabne za ta mod.

Sam jih sicer pregledam na koncu si pa kar svoje naredim pa je kar je!

Če pa hočeš dobre nastavitve naredit pa rabiš čas,ker je treba kar lepo število krogov odpeljat.

Nekaj moraš pa tudi že vedet,če hočeš dobre nastavitve naredit. Tako da se z tistim,da ne rabiš znanja glih ne strinjam. Če se lahko temu znanje reče no! Prej bi temu rekel poznavanje igre in samega moda. Pač naštudirat moraš pol pa gre nekak.

Link to post

Yelo ima prav ,glede setupov ,dost znanja velik krogov in pa še kakšen vodič (od Bonče naprimer)je potrebno.Glede net setupov pa še nisem zadel dobrga zato ker se neve z kakšnimi pomagali je bil delan setup. Ja za ene je najlažje prletet na server in zaprosit za setup,vem da imate časovne stiske eni , vendar je to samo podpora tistim , ki pravjo da ni treba setupe delat [opa] .

Sinoč sem se od 20h-21h kr sam vozu v Britaniji icon_joj.gif

danes bo isto server : Slo F1

pass:sloracing

IP:93.103.212.85

icon_thumbsup.gif[ok]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...