Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Če ne znaš vozit je tvoj problem..ne pol govorit da SUX... [wall]

:lol::lol: Ale , pa ne tako no [opa][opa]

Uf, kaj ste zapel....Mal heca mora bit. Te F1 sem že tok prevozil, da sem se mal naveličal. Itak sem pa napisal, da je to samo moje mnenje.icon_ok.gif

Schhumi sam zate pridem na naslednjo dirko, da ti pokažem kdo ne zna vozit.icon_krniki.gif

Samo prosim, da mi sporočite kateri mod zdej vozite, da ga inštaliram.

Mogoče mi pa še všeč rata - SPET :mrgreen:

Link to post

Ja, kot prvo je treba znati vsaj približno dobro peljat in zato so več ali manj vse pomoči na OFF in v tem je tudi čar, ne da ti avto skor sam leti po pisti :)

Kdaj in kako bo če bo liga potekala je pa poglavje zase. Kot pravi Miro, tudi če nas je 6 je bolje kot 2 :) fino pa bi bilo vsaj 10 ... sem zadnjič bil na enem drugem serverju za ta F1 mod ... joooj, živce zgubiš, predno bi se dirka končala .. budale na kvadart, 10 restart ... vožnja mim šikam ... zaletavanje .. brez bremzanja ... no comment .. ali je red ali pa si kr sam svojo ligo naridš z računalnikom .. pa se razbijaj!

Vsi imamo neke probleme .. eni z vožnjo, drugi z tekmovalci, tretji z modom .. jest pa med drugim tudi s časom, kdaj bo dirka :)

Moj predlog je med tednom ob ene 22.00 :)

Link to post

No Ale jst sm mislu da si še en onih bumbarjev ki govorijo brez podlage icon_ok.gif Se pa le pridruži, bomo kak krog odpelali.

Samo dokler ne dobim novega volana ne bo nič..gas pedal je šel k vragu, pa novo kupujem icon_buzara.gificon_jaooo.gif:D

Igra od Codemastersa meni ne bo všeč ker bo narejena po teh novih avtomobilih, ki so grdi ko smrt.

In še vsaka igra do zdaj ni rabla originala :wink:

Link to post

nč baje po praznikih icon_jaooo.gif ZIHER boooo icon_thumbsup.gificon_champion.gif

Alco testa NI , Bo pa server ON 1. in 2. in 3. Jan. tko kot ponavad ob 20h , pass kot ponavad , IP tudi , za progo se bomo pa tm zmenl ,kdor bo zdravstveno [Jel2] sposobn nej prleti [dance]

lp

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...