Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Super dirka in kvali do 6 kroga ko sem se zabil in moral it v boxe. Pridem iz boxov pozabim bremzat pa še 1 x v zid in še 1x v box. no nekako najdem ritem in se odpravim na prvi postanek in seveda slabše ne mora bit me odstrani iz igre ker sem zgleda že prej pokuro oba stopa ko sem menjeval sprednje krilce. Nič jasno [guns]

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

drugače pa lahko eno udarmo ju3 (nedelja), tm okol 20 h .server tko kot ponavad za F1

kr tko en mal za fun icon_smoke.gificon_thumbsup.gif[ok]

icon_thumbsup.gif ja ne bi blo slabo, da še jst poskusim...čeprav nekega izboljšanja nisem dosegel..ampak pridem pa lahko malo zraven xD

Link to post

Evo formulaši da se da [opa] Tolk enga govorenja na začetku od nekaterih za neko ligo, potem so pa kr potihnili [krniki]

Če se bo kdo opogumil da bo vnesel podatke in organiziral,...naj se pa javi, jest nebom [Jel2]

Da vidmo, kako ta glasni organizirajo :twisted:

F1 Prvenstvo

Link to post

ne rabiš na polno bremzat. pač bremzej mal prej pa mal manj na silo. jst ne vem kako ti kolesa skos blokirajo. jst mam na 90% pa na polno bremzam pa če mi pred 2-4 ovinki na celi progi blokira. pa še to ne vedno. :)

Link to post

Stari jst pogledam pedal za bremzo pa špure vlečem. Moč na 80% pa duct na 1 ali 7..vedno se kadi...

Je pa res če vzamem 2x več razdalje za zaviranje kot je z ABS treba je stvar obvladljiva..ampak časi niso ravno...hitri icon_zvizg.gif:D

Link to post

Ja ni pravega vodje za ligo! Ali pa so prazniki krivi?!

Pa tudi po treningih sodeč se mi zdi,da ni nekega pravega interesa za F1.

Da se jih bo pa 5-6 po stezi zagajalo je pa že skor brez veze.

Ne vem no! Treba se bo pogovorit ali bo ali JA!icon_ok.gif[ok]

Če nas bo dovolj sem za drugače pa nima smisla.

Link to post

YELO res nevem kaj se ti zdi brezveze vozit če nas je malo na serverju,res je tudi da ima Sloracing bolj povdarek na WTCC in dodatne mode, zato smo F1 bolj na stranskem tiru je pa tudi bojše da se vozmo 6 voznikov ( sej je nekaj novincev v f1) , kakor pa da grem na ene brezvezne serverje na matchmaker, kjer je težko najdet dober server (brez passa seveda), tko da jaz vzamem kar je samo da je [ok]icon_thumbsup.gif,tudi prazniki so vzrok odsotnosti ja in ob enem bi tebi in vsem na forumu sodelujočim želel VESELE PRAZNIKE laugh.gificon_thumbsup.giflaugh.gif:lol:

Link to post

Najprej hvala za voščilo in ob enem želim vsem enako!

To razumem,da je F1 na stranskem tiru,ker so večini otale verzije pač boljše.

Samo je pa vseeno dolgčas na treningih in dirkah,če se nas samo par zaganja.

Da bi jih bilo vsaj 10,ki bi redno prihajali na treninge in dirke pol še nekako gre.

Če smo pa tri ali samo dva na treningu pa potem šest na dirki to je pa malo bolj dolgčas.

Zakaj jih je tako malo mi pa ni jasno!

Upam,da se po novem letu udeležba izboljša.

Link to post

Sigurno da se bo udeležba dvignila. Moramo pa vedet da nimajo vsi čas čez teden tako da je to kr super da se nas 5,6,7 dobi na dirki.icon_dance.gif

Nekaj moramo pa tudi sami uredit da jih bo kaj prišlo zraven dirkat, mislim da je ta forum ogromno naredil da nam je dal možnost in čas tako da pohvale Maxl-u.icon_owje.gif

pridni bodite pa zdravega naj vam bo dano pa kakšen pir bi prav prišel

Link to post

Če ne znaš vozit je tvoj problem..ne pol govorit da SUX...icon_wall.gif

Aja..probleme sem odpravil :) Reinstall driverjev za volan in pedala je zelo pomagal, pa tudi samega sebe sem prepričal da še bolj zgodaj zaviram..sedaj blokira le 2-3x na krog..časi pa niso ravno hitri [smoke]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...