Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Ima kdo kakšen dober setup za Malezijo, ker nimam časa ( služba itd...) cele dneve iskati optimalnih nastavitev?

Sicer pa kako je z setupi? Glede na to, da so bile na prvi dirki ogromne razlike med tekmovalci v času krogov, bi bil moj predlog, če se strinjate, da se vozi z enotnimi setupi.

Setup, ki bi se vozil, bi se objavil 1 teden pred dirko tako da imamo tudi tisti, ki imamo bolj malo časa vseeno še nekaj časa za trenirat.

Kakšna so vaša mnenja o tem predlogu?

Lp Jože

Link to post

Ja fiti! Bo pa treba nastavitve spremenit,da bodo gume vzdržale.

Meni osebno držijo 10 do 12 krogov.To sem že preveril!

Je pa res,da se mi sprednja leva kar fejst obrabi ostale pa so še dobre! To bo pa treba še nekak odpravit.

Tak da.....mene osebno ne moti 2x obraba gum. Dva postanka in problem je rešen!

Kaj se pa treninga tiče bi pa lahko danes malo pognali samo enga rabimo,ki bo server postavil.

Jože kaj se pa tvojega predloga tiče je pa tako!

Res je da je za nastavitve potreben čas,da jih napraviš.

Samo,da bi vsi z istimi nastavitvami vozili je pa že brez veze vsaj meni osebno.

Na treningih po navadi dobiš nastavitve od drugih samo je pa spet tako da vsakemu ne pašejo in jih tako ali tako moraš priredit na svoj stil vožnje.

Najlažja in najhitrejša varijanta ti je,da greš na http://www.rfactorcentral.com/setups/ in si tam poiščeš nastavitve za določeno progo ter jih prirediš svojemu stilu vožnje.

Vsaj tak je moj recept!

Kaj se pa razlike med tekmovalci tiče pa ni vse v nastavitvah ampak tudi v številu prevoženih krogov. Tak da.....se žal ne strinjam z fiksnimi nastavitvami! Pač bo treba na treninge hodit! To je vse kaj lahko rečem! [it]

Link to post

Ne išči za mod,ker ga na seznamu ni! Išči po progah! In tam pol poišči mod ki je povezan z f1!

Na primer ctdp ali pa mmg in podobne! Saj je po navadi vedno kje oznaka F1!

No in te si pol shraniš ter jih stestiraš da vidiš kateri ti najbolj odgovarja.

In tistega,ki ti najbolj odgovarja ga potem nadgradiš oziroma prilagodiš svojemu stilu vožnje.

Aja! Pa registrirat se moraš na rfactor central,če hočeš dol potegnit!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...