Skoči na vsebino

Slike


kimikaze

Recommended Posts

  • Odgovori 179
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ja ne a res..sej s project cars je isto, oziroma še slabš.. Take grafike ko jo dobiš na slikah v igrci ni šans. Js ko grem delat slike, spremenim nastavitve v grafiki, predvsem glajenje robov, ostalo lahk mam že prej, pa seveda spreminjaš čas v dnevu. Potem pa mal barve s photoshopom popraviš, pa mal bluraš par stvari pa zgleda tak ko naslovnica od NFS :D

Link to post

Mislim da je kvaliteta grafike pogojena/prednastavljena oz. limitirana s tem kako dober komp imaš, ne glede če daš vse na max...

 

Js mam dost star komp pa je zelo malo špilov ki bi dali tako dobro grafiko s 70-100FPS. Ne vem zakaj vam ni OK...bo treba mlinčke malo nadgradit ;)

 

Evo tole spodaj je brez editiranja, z običnimi nastavitvami ki jih imam za igranje(2x AA, cumbemap low 1, world high, HDR off...)

 

2013-12-12_00001_zpsec701e77.jpg

Link to post

Moj mlinček je čist v redu ;) Nisem rekel da je slaba grafika, daleč od tega. Samo je pa še vedno precej daleč od tistega kar AC objavlja uradne slike... Sej lahko na prejšnji strani vidiš mojo grafiko :)

Link to post

Moj mlinček je čist v redu ;) Nisem rekel da je slaba grafika, daleč od tega. Samo je pa še vedno precej daleč od tistega kar AC objavlja uradne slike... Sej lahko na prejšnji strani vidiš mojo grafiko :)

 

Tist kar objavljajo uradne slike mam js zelo podobne, veliko je odvisno od nastavitev položaja sonca.

Link to post

Love this car. :D

bmw1mnurb1.jpg

Tale AC je vsakič bolj,... pa tudi laufa čedalje bolj tekoče. V dirki s 6 avti mam zdaj na taki grafiki (1080, pa do konca AA in AF) okol 50-60fps... na res starem kompu. 

 

pa še mal driftanja:

drifte30.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...