Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Sej drugače vse štima, AC bo zakon...tudi kupil jo bom prvi dan.

Ampak, tole je spet samo en TP z več avti in progi. Dodajanje novih stvari v stilu rF2 in PCARS pa mi smrdi...no hvala bogu, da bo to avtomatsko delal steam :)

Po tolkmu času sem pričakoval končno verzijo, ki bo vsebovala vse kar taka simulacija mora...dobil bom pa spet hotlapanje.

No upam da bo ostalo sledilo kmalu, da nebo spet trajalo celo večnost.

Čeprav nekaj berem, da bo multiplayer kmalu...v tem primeru (če bo)...vzamem par besed nazaj :)

You should read again the statement: Multiplayer will be part of the beta, at the right moment: Assetto Corsa early access will be updated EVERY-TWO-WEEKS, with new contents and features (including the multiplayer). Each update will include features and contents that are candidate to be released and intended as completed (with the exception of unknown bugs, of course).
Link to post

Avti ki bodo v beti.

1. BMW M3 E92

2. KTM X-Bow R

3. Lotus Exige Scura

4. Our well known Lotus Elise SC (I wonder... Will there be a big difference?)

5. BMW Z4 35is

6. Abarth 500 esseesse

7. Ferrari 458 Italia

.....

Link to post

Ah, še dobro da imamo fun dirke v rFactorju! :D

Jebemu, kar sovražim je to, da nam mora pra-stari rFactor (še dobro da ni dedek od rF, GPL) še vedno služiti kot primarni simulator.

Ma dobro, sovražiti je napačna beseda, kar sem hotel reči je, da poleg toliko dirkačin v letih po izidu rF1, ni niti ene spodobne simulacije, pri vsaki je nekaj narobe, tako da ni za množice.

Eh, kaj čmo, rF je res tata-mata in je tukaj. da nam "rešuje" življenja. Komi čakam naslednji torek :)

Link to post

rf2 ni več tolk napačen, sam morte kupit kšn hardware nov tudi :D.......za asseto bo tud treba kej bolj močnega :)

Tech demo od AC mi je delal boljše kot rF2. Tako da, za moje pojme je rF2 bolj požrešen.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...