Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Ej je kdo že opazu, sem lih pelu 2 pickup dirki in zakaj hudiča se vse to zatika jebemu. Pa dobim opozorilo (na vrhu, kjer so ponavadi časi folka), da je CPU obremenjen z več kot 95%.

In ne bodi mona, ustavim ob progi, grem na namizje in v Taks manager in glej ga zlomka: 100% od niti Asseto Corsa in ves Ram.

 

Kva to pomeni? Pa saj moj komp ne goni vse ostale, ali pač? Se komu svita zakaj je temu tako?

Prej bi rekel, da bi moral biti preobremenjen cpu od grafične, ne pa glavni na plati.

Link to post

Glavni procesor na plati dela skoraj bolj kot pa tale grafični,sploh pa pri simulacijah. Če imaš ful hudo grafiko in slab procesor je to ozko grlo in ti igra ne bo delovala oz.bodo problemi. To bi naj rešil recimo pri Radeonih Mantel.

Link to post

Jaz imam boljši procesor in slabšo grafično in imam če sm solo na progi 70 fps, če pa nas je like 25 playerjev pa 65. Tako da dejansko je procesor bolj pomemben kot grafična za multiplayer (pri vseh špilah je tako).

Lahko pa tud da je kakšne bug (se nebi čudil), ker da ti nabije na 100% kar na enkrat je tud mal čudno.  

Link to post

Silicij jst mam i7 pa je to naredl

 

Zares čudno. Po mojem je potem kaj narobe z igro,ker tvoj procesor bi pa tole zares moral gnati brez problemov. BTW kateri pa je ta i7,ker jih je 4 vrste od 4.različnih arhitektur(nehalem,ivy,sandy,haswell),pa v vsaki od teh je po vsaj 5 pod izdelkov z različnimi frekvencami,woltažami,...

Link to post

Ej je kdo že opazu, sem lih pelu 2 pickup dirki in zakaj hudiča se vse to zatika jebemu. Pa dobim opozorilo (na vrhu, kjer so ponavadi časi folka), da je CPU obremenjen z več kot 95%.

In ne bodi mona, ustavim ob progi, grem na namizje in v Taks manager in glej ga zlomka: 100% od niti Asseto Corsa in ves Ram.

 

Kva to pomeni? Pa saj moj komp ne goni vse ostale, ali pač? Se komu svita zakaj je temu tako?

Prej bi rekel, da bi moral biti preobremenjen cpu od grafične, ne pa glavni na plati.

 

Kolega,temu se reče problem z netkodo,optimizacijo igre,... Izdali so samo danes dva popravka in zgleda,da se jim je nekaj zašuštralo.

Sicer je bil izdan zadnji popravek menda ravno z tem namenom,da popravi problem z procom.

 

0.9.9
- CPU performance enhancements on loading

 

 

Link to post

A ni to že porihtano,da igra sprejme samo toliko voznikov,kot je za določeno progo predvideno?

 

0.9.5
- Server list now warns you for servers that are configured for a client number that exceeds the pitboxes of a given track

 

 

Link to post

Zares čudno. Po mojem je potem kaj narobe z igro,ker tvoj procesor bi pa tole zares moral gnati brez problemov. BTW kateri pa je ta i7,ker jih je 4 vrste od 4.različnih arhitektur(nehalem,ivy,sandy,haswell),pa v vsaki od teh je po vsaj 5 pod izdelkov z različnimi frekvencami,woltažami,...

 

Haswell, i7 4770, 3,50GHz.

Link to post

Ja zgleda, da je ta problem prav od danes, ker včeraj je to še špilalo (btw, jst pa mam i5, 4660 - hud, celo boljši od slabših i7, tako da proc v tem primeru ni problem).

Ziher so neki zašuštrali z zadnjim popravkom, ampak sem ziher da bodo to tudi odpravili.

 

Ja, glede števila voznikov na posamezni progi, sem res skeptičen, da je max kot je število boxov (vsaj kar sem videl na lastne oči).

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...